Подати оголошення в базу

Facebook

Google новини

Житло в кредит

Друзі сайту

Статистика





Субота, 30.11.2024, 04:49
Вітаю Вас Гість | RSS
Бюро нерухомості "Метраж" місто Івано-Франківськ, вулиця Тичини, 8-А, тел. (0342)77-96-95
Продам-куплю квартиру в Івано-Франківську. Подати оголошення


Нерухомість Прикарпаття, Івано-Франківщини » Квартири,будинки та земельні ділянки в Івано-Франківську » Статті » Будівництво

У категорії оголошень: 38
Показано оголошень: 1-38


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

   Фундаментні блоки є бетонними блоками, що використовуються в будівництві підвальних стін. Будь-який будівельний проект не обійдеться без них. Складаються вони з важкого бетону, а армуються за допомогою монтажної арматури Торцева частина містить пази, при монтажних роботах вони заливаються бетоном.

   Щоб побудувати фундамент будь-якого об'єкта правильно, необхідно використовувати фундаментний блок 20х20х40 ціна на який не залишить вас байдужим. Їх застосування виправить всі можливі недоліки при будівельних роботах. Даний матеріал відрізняється більшою економічністю, ніж заливка, тому що замовник не витрачає кошти на ряд додаткових матеріалів.

   Фундаментні блоки є частиною фундаменту, передає навантаження на основу природного або штучного походження. При їх виборі потрібно брати до уваги геологічні та гідрогеологічні умови, призначення будівельного об'єкта і величину передбачуваного механічного навантаження. Також важливе значення має якість будматеріалу, так як фундамент є основою будівель.

   Призначення бетонних фундаментних блоків розраховане для збірного стрічкового фундаменту, підвальних стін. Виробництво стандартних блоків використовує армований бетон, який має прямокутну форму. Розрізняються фундаментальні блоки коефіцієнтами міцності і рівнями морозостійкості. Дані показники залежать від умов, в яких буде експлуатуватися даний будівельний матеріал.

плюси:

  • Стройматеріалом можна користуватися протягом тривалого періоду часу;
  • Простота і швидкість складальних і монтажних робіт;
  • Якісний матеріал виготовлення;
  • Фундаментальні блоки мають високі характеристики волого і морозостійкості;
  • Міцні;
  • Значна економія при їх використанні.

   При монтажних роботах з готовими фундаментальними блоками застосовують підйомний кран або аналогічний підйомний механізм. Винятком є тільки варіант малорозмірних блоків, їх вага становить менше ста кілограм. Даний вид з легкістю монтується вручну.

   Найнадійнішими вважаються фундаментальні блоки, що складаються з вібропресованого цементно пісчаного матеріалу. Цемент витрачається в цьому випадку в економному режимі, а використання піску служить для запобігання усадочних процесів. Бетону не страшні ні значні морози, ні вода.

   Можна стверджувати, що застосовувати фундаментні блоки для будівництва є вигідним рішенням, адже споруди вийдуть якісними і прослужать довго. Закладка фундаменту з даного будматеріалу зробить будинок твердим і міцним.

Будівництво | Переглядів: 503 | Дата: 18.02.2016

Складно переоцінити важливість вибору якісних вхідних дверей для квартири, адже це вибір не тільки красивого зовнішнього вигляду входу в вашу квартиру, але ще і набагато більш важливе питання, що стосується безпеки проживання в такій квартирі. Адже відомо, що найчастіше квартирні крадіжки відбуваються в тих квартирах, де немає надійних і якісних вхідних дверей. Найчастіше один лише переконливий вигляд вхідних дверей здатний відбити будь-яке бажання у злодіїв намагатися її зламати. І дійсно, навіщо їм шукати собі проблеми, якщо є безліч інших квартир обладнаних звичайними, стандартними дверима (найчастіше встановленими ще в минулому столітті).

Щоб визначитися, які вхідні двері вам потрібно, давайте розберемося які, взагалі, сучасні вхідні двері для квартири сьогодні пропонуються на ринку, і які функції вони здатні виконувати.

1. Ну, про найбільш важливу функцію ми вже сказали, це надійний захист від несанкціонованого проникнення в будинок господарів.

2. Також, якісні вхідні двері повинні володіти максимальними властивостями теплоізоляції, що забезпечить захист від небажаних запахів і протягів з боку вулиці і під'їзду.

3. Дуже добре, якщо такі двері будуть обладнані спеціальним шаром шумоізоляції, це створить додаткові умови для максимально комфортного проживання, адже квартира це не приватний будинок, тут шумоізоляція грає дуже важливу роль, якщо ви, звичайно, не хочете чути все, що відбувається на сходовому майданчику вашого під'їзду.

4. При дотриманні всіх вище перелічених умов можна звернути увагу і на сам зовнішній вигляд дверей, адже часто перше враження про квартиру і її господарів формується у людей саме на підставі зовнішнього вигляду вхідних дверей. Дуже бажано при цьому, щоб дизайн таких дверей гармонійно поєднувався із загальним інтер'єром всієї квартири.

При виборі також важливо пам'ятати основні вимоги, що пред'являються до такого роду виробів:

  • Міцність. Матеріал, з якого зроблені двері, повинен відповідати міцності, які пред'являються до відповідного класу вхідних дверей. Так, якщо це дерев'яні двері, то порода використовується тут дерева - це дуб, бук або ясен. Якщо металева - то метал відповідного класу міцності;
  • Герметична. Наявність спеціальних ущільнювачів гумок, що забезпечують надійну герметичність конструкції;
  • Стійкість (надійний захист від злому в разі нанесення сильних механічних ударів);
  • Наявність міцних петель, бажано з додатковим захистом від їх зрізу.
  • І звичайно, надійний замок, з декількома ступенями захисту.
Будівництво | Переглядів: 509 | Дата: 15.02.2016

   Кухні з барною стійкою все більше набирають популярність в нашому світі - все більша кількість людей воліють бачити її на своїй кухні, яка внесе красу, унікальність і сучасність, і, звичайно ж, в деяких випадках відмінно замінить місце на вашій кухні. Зазвичай в поєднанні кухні і вітальні даний елемент є свого роду роздільником. Вони дуже корисні своєю функціональністю і сумісністю з будь-яким варіантом інтер'єру. Звичайні барні стійки з пластика коштують відносно недорого, хоча стійки, наприклад зі штучного каменю, вже будуть коштувати на порядок більше. Вона підійде під будь-який інтер'єр, головне в цій справі - бажання. Зазвичай такий проект кухні робиться на замовлення.

Функціонально вони поділяються на кілька видів по їх розташуванню:

  • Поєднана з підвіконням
  • Розділяє
  • Як прикраса інтер'єру
  • Як стільниця.

Новий елемент меблів вашої кухні - барна стійка

   При правильній розстановці і застосуванні барна стійка стане як додаткова мебель для вашого інтер'єру. Для відносно невеликих приміщень вона може служити продовженням стільниці, або ж зовсім замінювати її. Також можливий варіант її розміщення у підвіконня, якщо розмір кухні занадто малий. Така барна стійка також може замінити вам обідній стіл.

Барна стійка, як поділ приміщення

   Барна стійка може служити поділом різних приміщень. Зазвичай вона розділяє кухню і вітальню, але зараз все більше набирає популярність поділ кухні і вітальні. Цей елемент відрізняється від інших варіантів поділу приміщення, таких як різні ширми, своїм функціоналом і практичністю.

   Кухні з барними стійками - відмінне рішення прикраси вашого інтер'єру, яке внесе сучасність, красу і унікальність. Такі кухні все частіше стають вибором багатьох людей. А найголовніше, що барні стійки підійду для будь-яких розмірів вашої кухні, і обійдуться цілком в прийнятну ціну, створивши стильний інтер'єр.

   На великій кухні стійка-острів поміщається посередині приміщення і на ній може розташовуватися як робочий стіл, так і робоча зона з мийкою, вручений поверхнею і т.д.

   Висота її залежить від функціоналу даної зони. Це може бути як на рівні кухонної стільниці (860 мм), на рівні обіднього столу (740 мм), так і на рівні бару (1200мм) під високий барний стілець.

Це гарне і популярне функціонально-інтер'єрне рішення.

Будівництво | Переглядів: 531 | Дата: 14.02.2016

   Словосполучення «зелений тариф» все частіше зустрічається в засобах масової інформації: це пов'язано з просуванням державою ідеї залучення інвестицій в технології використання екологічно чистих, поновлюваних джерел електроенергії. Ініціатива, безперечна, корисна, адже вчені вже не перший рік намагаються звернути увагу виробників і споживачів енергії на погіршення стану навколишнього середовища. Інтенсивна розробка не відновлюваних джерел енергії (до них відносяться, зокрема, нафтові свердловини, поклади кам'яного та бурого вугілля, запаси торфу) у поєднанні з підвищенням кількості шкідливих викидів в атмосферу може незабаром призвести планету до екологічної катастрофи, наслідки якої будуть плачевними для всіх мешканців Землі.

   Поки ми ще в змозі цьому запобігти, і розумне ставлення до енергетики - один з інструментів, за допомогою яких людство може знизити побічні ефекти своєї активної життєдіяльності. Вперше про можливість фінансової стимуляції виробників екологічно чистої енергії задумалися в США в 70-х роках минулого століття, коли вперше був введений пільговий тариф на закупівлю електрики, виробленого сонячними і вітровими станціями.

   Сьогодні «зелений тариф» впроваджений в десятках країн, в тому числі і у нас. На практиці він реалізований як надбавка до вартості електроенергії, отриманої з поновлюваних джерел електроенергії. Надбавка виплачується виробникам при продажу на регульованому державою оптовому ринку. В рамках «зеленого тарифу» надбавки поширюються на електрику, вироблену за допомогою:

  • геотермальних джерел;
  • вітрових електростанцій;
  • сонячних електростанцій;
  • мікро-, міні- та малих гідроелектростанцій.

   «Зелений тариф» розраховується в одній фіксованій валюті (євро). Щоб підключитися до загальної енергосистеми на умовах вигідного тарифу, необхідно встановити в приватному домогосподарстві генеруючу установку. Найчастіше вибір робиться на користь сонячних електростанцій, оскільки вони найбільш універсальні і можуть використовуватися в більшості регіонів країни. При цьому потужність установки повинна становити не більше 30 кВт, а кількість електроенергії, щомісяця поставляється в мережу, має перевищувати обсяг, що перевищує місячні витрати електрики приватним домогосподарством.

   Одним з основних переваг діючої тарифної системи є відсутність важких у виконанні вимог. Наприклад, для підключення до «зеленого тарифу» не потрібно отримувати спеціальну ліцензію. Досить просто узгодити умови підключення та поставок електрики на рівні місцевого обленерго, оформити необхідні документи, встановити спеціальний лічильник і, власне, саму електростанцію.

   Зазвичай складнощів з монтажем і запуском сонячних батарей не виникає: дана технологія дуже популярна і багаторазово випробувана в дії. Важливо заздалегідь продумати схему розташування фотоелементів. Як правило, модулі монтують на дахах будинків і господарських будівель, щоб не займати корисний простір двору та прибудинкової території. На панелі не повинна падати тінь від високих дерев і споруд, а поверхня, на яку вони монтуються, слід ретельно перевірити на предмет стійкості до навантажень. Фотоелектричні модулі встановлюються під певним кутом, розрахунок якого краще довірити фахівцеві, і орієнтуються переважно на південну сторону (іноді, як виняток, обумовленого об'єктивними факторами - на схід чи захід).

Будівництво | Переглядів: 503 | Дата: 26.01.2016

    У сучасному будівництві саме профнастил найчастіше використовують для покрівельних робіт, адже він володіє хорошими експлуатаційними параметрами і при цьому має доступну ціну. Профнастил - це лист профільованого металу, покритий цинком. Метал покривають цинком для того, щоб він не піддавався корозії, адже це дуже важлива якість для покрівельних матеріалів. Зараз можна знайти профнастил, який покритий ще й полімерами. Це надає листу додатковий захист від механічних пошкоджень. Сама висота профілю може бути різною - від 20 і до 60 міліметрів.

   Широке використання профнастилу пов'язано з багатьма перевагами. Він досить легкий в монтажі і має невелику вагу. Ще одним плюсом є те, що він не піддається загоряння. Профнастил приємно виглядає і володіє величезною кількістю відтінків - це ще одна причина, по якій його часто використовують в якості покрівельного матеріалу. Адже будь-який дах повинна не тільки захищати будинок від всіляких пошкоджень і погодних умов, але і бути красивим.

   Також необхідно сказати, що профнастил досить легко транспортувати, тому з його перевезенням ніколи не виникне ніяких проблем. Ну а найголовніше перевага профнастилу перед іншими покрівельними матеріалами - це його довговічність. Адже він може прослужити більше десяти років і при цьому не вимагає за собою ніякого догляду. Це означає, що не потрібно буде періодично проводити огляд встановленого профнастилу і міняти деякі його частини після кожної зими, так як навіть під важкою вагою снігу він не псується.

   Тому можна сміливо сказати, що профнастил - це відмінний матеріал для тих людей, які хочуть не тільки отримати дійсно хороший результат, але ще і заощадити при цьому. Він настільки легкий в монтажі, що в деяких випадках навіть не потрібно професіоналів - його можна встановити власними руками і при цьому не витратити багато сил і часу.

Будівництво | Переглядів: 398 | Дата: 26.01.2016

   Вибрати дах не так-то просто. Але якщо ви підійдете до цього питання з усією серйозністю, то ви не тільки зможете забезпечити своєму будинку надійний захист, але і зробите своє житло по-справжньому унікальним і привабливим.

   Багато хто вважає, що оригінальність і краса проекту вимагають значно більших витрат у плані забезпечення йому функціональності і надійності. Відповідно, зростають і терміни будівництва. Дійсно, до недавнього часу це твердження відповідало дійсності, але з появою нових технологій все змінилося.

   Використовуючи кроквяну систему мансардного даху і металеві зубчасті пластини, можна швидко створити дах будь-якої складності, істотно скоротивши витрати. Дана технологія є для України новинкою, тому далеко не всі можуть оцінити її переваги.

особливості технології

   Для виготовлення кроквяних конструкцій застосовують струганий брус. Цей сорт деревини проходить спеціальну обробку біозахисним засобом. Матеріалом для зубчастих пластин служить сталь, її товщина сягає до 2,5 мм. Вона ефективніша звичних цвяхів і шурупів, оскільки забезпечує більш надійне зшивання бруса дерев'яних балок. Конструкція не ковзає, і переносить велике навантаження на скручування.

У своїй практиці ми використовуємо сучасне програмне забезпечення, яке дозволяє:

  • працювати з будь-якими геометричними формами, об'єднуючи їх в один проект;
  • збільшити ширину прорізів між балками до 30 метрів, тим самим знизивши масу конструкції;
  • випускати вироби з високими експлуатаційними показниками і тривалим терміном служби;
  • надавати клієнтам прості і практичні рішення;
  • точний і швидкий монтаж.

   А що якщо до цих переваг додати економічноть? Дах збирається з готових блоків, вага яких окремо не перевищує 80 кг. Це означає, що для монтажу не потрібно використовувати кран і витрачати кошти на оренду цього важкого і дорогого устаткування.

Мансарди і їх переваги

   Мансарди завжди користувалися великою популярністю в силу об'єктивних причин. Дане архітектурне рішення не тільки дозволяє зробити загальний вигляд будівлі більш завершеним, а й істотно збільшує корисну площу будівлі. Не будемо також забувати, що наявність в будинку мансарди свідчить про високий статус його власника.

Такі приміщення ніколи не відчувають нестачі в денному світлі і свіжому повітрі, тому перебувати в них вкрай приємно;

Мансарда формує унікальну атмосферу і обстановку, характерну для західноєвропейських будинків і вказує на наявність смаку;

У вас вже є будинок? Таку конструкцію легко додати до готового будинку!

Чи не хочете, щоб мешканці відчували незручності через тимчасове відселення? Будь ласка!

У вас з'явився новий гарний поверх? Є ще один приємний сюрприз! Якщо робота виконана якісно, то витрати на обігрів всього будинку істотно зменшуватися!

Будівництво | Переглядів: 442 | Дата: 25.01.2016

   Те незабутнє відчуття, часом заходиш в передпокій власного "новоспеченого" будинку - не сплутаєш ні з яким іншим почуттям. У тій же мірі, ніби і почуття в момент споглядання ділянки землі, де, можливо, буде побудований бажаний будинок, де ти будеш безмірно щасливий. Але взяти на роботу бригаду робітників і в'їхати в збудований об'єкт "під ключ" мало: будь-який чоловік повинен знати, що вдає із себе будівництво будинків і яким має бути його майбутнє житло. Для того, щоб уникнути таких ситуацій, коли через кілька років Ваш будинок почне "просідати", а ви, будучи господарем, не знаєте як і з яких матеріалів був залитий Ваш фундамент, Ви просто не зможете відповісти ремонтній бригаді на ці елементарні питання.

   Ця стаття висвітлить важливі питання побудови власними силами: як почати будівництво будинків і провести ремонтні роботи, і при цьому зробити набагато доступніші обидві ці дії. Варто відразу обмовитися - будуть застосовуватися водостійкі пиломатеріали, так як саме цей матеріал дозволяє найбільш ефективно розпорядитися наявними у Вас фінансами.

фундамент

   Розчин заливають в форму, утворену двома плитами. Це необхідно для того, щоб розчин не розтікався. Найбільш зручно використовувати спеціальну опалубну фанеру. Особливо, якщо намічається безліч етапів заливки розчину. Будівельна суміш добре "чіпляється" за сітчасте ламіноване покриття, а торці пофарбовані спеціальною акриловою фарбою: ця фарба не дозволяє волозі проникнути всередину фанерного листа, і як наслідок - фанерна опалубка залишається рівною, і не розбухає від впливу вологи. Ламінована ФСФ в якій відсутня розмітка, теж підійде для багаторазового використання опалубки. Якщо Ви плануєте використовувати фанеру одноразово, то цілком підійде "OSB 3", вона середньої товщини.

Підлога першого поверху

   Підлога зазвичай буде з бетону, навіть в найсучасніших новобудовах використовують саме цей матеріал, і від цього нікуди не дітися. Для того, щоб підлога була теплою, бетонне покриття кладуть прямо на дерев'яні лаги з утеплювачем і проміжною так званою "чорновою" підлогою. Будівельники рекомендують встановлювати лаги з найбільш довговічних матеріалів - обрізної дошки модрини або сосни, варто врахувати що даний матеріал досить дорогий, але прослужить він не один десяток років. У разі, якщо Ви володієте більш обмеженим бюджетом, цілком можливо використовувати ламіновану ФСФ або товсту ФК фанеру, але варто врахувати що ламінована ФСФ більш активна "хімічно".

   Після того, як лаги будуть встановлені, між ними прокладають спеціальний утеплювач. Найбільш переважно використовувати полістирол бетон. Поверх необхідно постелити тонку ОСБ плиту 3 або 4 типи. Через високу вологостійкості, відсутні такі негативні властивості деревостружкової плити, як деформація і здуття. Крім цього, цей матеріал - набагато дешевше, ніж фанера. У тому випадку, якщо Ви плануєте заощадити, то цілком можливо постелити надміцний ДВП, проте термін експлуатації такої підлоги зменшиться в рази.

   Якщо використовувати фанеру ФК, цілком можливо зробити дешевий паркет. Хвойна фанера - прекрасний варіант для цих цілей, на ринку представлена широка колірна гамма фанери з ялиці модрини та сосни. Ще один досить недорогий варіант для покриття підлоги - лакована ОСБ, при цьому виглядає таке покриття цілком пристойно.

Каркас будинку, несуча конструкція

   Для зведення каркаса будинку зазвичай використовується обрізна дошка, ФСФ, брус і брусок. Основний матеріал при зведенні каркаса - це брус, він застосовується для стропильних покрівельних робіт, виготовлення міжповерхових перекриттів і двотаврових балок. Для зведення каркаса внутрішньої обробки зазвичай використовують обрізну дошку, а також брусок. Найбільш дешевий варіант каркаса - це фанера ФСФ 40 мм, але вона підходить тільки для малоповерхового будівництва будинків.

   Несучі стіни можна зводити з бруса, але такий варіант дуже дорогий. У сучасному будівництві все частіше вдаються до ОСБ плит і утеплювача. Обшивати поверх деревостружкової плити можна облицювальною цеглою, штукатуркою, сайдингом, імітацією бруса, штучним каменем - це вже кому що подобається.

Обробка стін

   У кімнаті, яка обшита дерев'яною вагонкою - завжди тепло і затишно. Для спальні, кімнати відпочинку або кабінету можна використовувати хвойну евровагонку. Монтувати її легко, всі роботи цілком можна зробити самому. Крім того, не потрібні клеїти матеріали, встановлюється вагонка в пази "один до одного".

Будівництво | Переглядів: 422 | Дата: 24.01.2016

   Спінений поліетилен є поширеним матеріалом, застосовуваним в будівельній сфері. Він являє собою тонку стрічку, згорнуту в рулон. Подібна форма забезпечує правильне і довгострокове зберігання виробу. А також дозволяє підвищити зручність його цільового використання. Для наклейки поліетиленової стрічки потрібно лише розгорнути рулон прикріпити один з його кінців на поверхню.

   Зовнішня сторона спіненого поліетилену пухка на дотик. Задня ж володіє тонким шаром з клею. Подібне покриття дозволяє надійно фіксувати стрічку на різноманітних поверхнях. Використовуваний клей прекрасно поєднується з деревом і пластиком. Однак для нерівних матеріалів не підходить, оскільки швидко відлипає. Внаслідок чого необхідно попередньо зачищати поверхню, на яку наклеюється стрічка. Хоча подібна рекомендація може бути застосована практично до всіх клеїв.

   Спінений поліетилен є чудовим ущільнювачем. Його можна використовувати при монтажі систем теплої підлоги і гіпсокартонних плит. Стрічки поглинають шуми, тим самим підвищуючи звукоізоляційні властивості. За запевненням виробників, спінений поліетилен володіє здатністю поглинати звуки, гучність яких становить до 28 децибел. Це відмінний показник, враховуючи тонкість стрічки.

   При бажанні придбати спінений поліетилен необхідно враховувати довжину вироби. Кожен рулон володіє різною довжиною, позначається на вартості. Тому рекомендується заздалегідь здійснити заміри поверхні, на яку передбачається наклеювати стрічку. Якщо відповідально підійти до даної діяльності, вийде заощадити кошти і в результаті отримати якісний і надійний ущільнювач.

   Корисні властивості описуваних стрічок сумніву не піддаються. Адже спінений поліетилен володіє унікальними характеристиками. Вони забезпечуються внутрішньою структурою матеріалу, що складається з невеликих осередків, заповнених атмосферним повітрям. Це одночасно дає малу вагу, чудову звукоізоляцію і можливість збереження тепла. Внаслідок чого спінений поліетилен практично не має аналогів.

   На довершення слід зазначити, що крім високих експлуатаційних якостей, такі стрічки безпечні для здоров'я людей та навколишнього середовища. Вони не виділяють шкідливих речовин при дотриманні рекомендованого температурного режиму. Також досить гігієнічні - якщо на поверхню спіненого поліетилену потрапляють хвороботворні організми, то їх розмноження не відбувається. Даний матеріал не володіє відповідними умовами для розвитку бактерій.

Будівництво | Переглядів: 441 | Дата: 10.01.2016

   Газобетон винайшли ще на початку двадцятого століття. Буквально в перший же рік виробництва він почав стрімко набирати популярність завдяки унікальному поєднанню легкості і міцності. Але через майже сто років до будівельних матеріалів висувають новий критерій-екологічність і це природно, наука пішла далеко вперед і тепер люди хочуть бути впевненими, що будинок, в якому вони живуть не тільки міцний і затишний, але й не зашкодить їхньому здоров'ю.

   Одним з перших продуктів, який відповідає цим вимога, став газобетон Aeroc. Він володіє абсолютно екологічно чистим складом: гіпсовий камінь, вода, тонкомолотий кварцовий пісок, цемент високої марки без добавок, мелене негашене вапно. Алюмінієва пудра використовується як перетворювач в дуже невеликому обсязі. Вона забезпечує процес газоутворення, а після утворює комплексні з'єднання, які не шкодять здоров'ю. Змінюючи свою структуру на молекулярному рівні, продукт є штучно синтезованим каменем і є неорганічним. Це робить його надійним захистом проти гризунів, комах та інших шкідливих тварин, які не можуть пошкодити або влаштуватися в стінах з такого матеріалу.

   Екологічність не єдине, гідність, яким нагородив газобетон двадцять перше століття. Ще один плюс, який може порадувати замовника – легкість. Через свою легкості, транспортування до зони робіт, переміщення по будівельному майданчику і власне самі роботи суттєво зменшать ваші витрати. Блоки з газобетону досить просто обробляються за допомогою звичайних будівельних інструментів, таких як ножівка або дриль.

   Завдяки повітро-і паропроникності стіни з газобетону можуть «дихати». Це підтримує мікроклімат приміщення, не дає розвинутися грибкам і плісняві. Різні мікроорганізми, паразити і бактерії також не можуть розмножуватися в таких умовах через відсутність сприятливого середовища проживання.

   Що стосується пожежонебезпеки, то стіни з газобетону є повністю вогнестійкими, що виключає небезпеку виділення токсичних речовин при пожежі. А внаслідок своєї пористої структури вони довше нагріваються до небезпечних температур. Таким чином, газобетон  є одним з найсучасніших, безпечних і зручних будівельних матеріалів на сьогоднішній день.

Будівництво | Переглядів: 393 | Дата: 10.01.2016

   У більшості квартир наших співгромадян на підлогах лежить лінолеум. Це поширений і популярний матеріал для покриття підлог. Коли приходить час його заміни, не кожен знає, як вибрати лінолеум для дому.

   Щоб правильно його вибрати, вам потрібно спочатку визначити, яке навантаження буде нести ваша підлога, і в яких приміщеннях буде використовуватися лінолеум. Також необхідно враховувати рівень вологостійкості, шумопоглинання, теплоізоляції, які забезпечуватиме новий лінолеум. Виходячи з цього, для дитячих кімнат, наприклад, потрібно купувати лінолеум товщиною не менше 3 мм, для прохідних коридорів можна і 2 мм. Якщо ви хочете, щоб ваш підлога була теплою - купуйте лінолеум «на основі» (потовщений або зі спеціальної теплою основою), по ньому можна ходити босоніж і не накривати килимом.

   Ще одним кроком у виборі лінолеуму буде його колірне і стилістичне поєднання з інтер'єром і стилем вашої кімнати. Лінолеум, який найчастіше можна зустріти в спеціалізованих магазинах, буває двох видів - натуральний і штучний. Натуральний лінолеум володіє відмінними екологічними властивостями, але його вартість досить висока і не кожен може дозволити собі його придбати.

   Штучний лінолеум, в основному, робиться з полівінілхлориду (ПВХ). Цільове та функціональне призначення його наступне: для комерційних цілей, для побутового використання і напівкомерційний варіант. Для будинку найбільш підходящим буде побутової або напівкомерційний лінолеум. Він володіє всіма якостями, необхідними для безпечного і комфортного використання людиною в своїх оселях. Його відрізняє простота монтажу (його цілком можна укласти своїми силами), хороша зносостійкість, легкість догляду і адекватна вартість.

   Ще випускають такі види штучного лінолеуму, як алкідний і гумовий. Алкідний лінолеум забезпечує хорошу звукоізоляцію, але відрізняється швидкою зношуваністю. Гумовий лінолеум потрібен в тих приміщеннях, де потрібна підвищена еластичність і вологостійкість, наприклад, у ванних кімнатах.

Будівництво | Переглядів: 402 | Дата: 10.01.2016

   Штукатурка для фасаду залишається одним з найбільш затребуваних матеріалів зовнішньої обробки: її секрет полягає в гармонійному поєднанні прийнятних цін, якості, простоти в нанесенні і експлуатації.

Фасадна шпаклівка покликана виконувати кілька функцій:

  1. Захисну - берегти стіни будівлі від руйнівного впливу опадів, а також посилювати шумо ізоляційні властивості стін, перешкоджаючи проникненню вуличних звуків. Штукатурка володіє і незначними, але все ж важливими теплоізоляційними характеристиками.
  2. Естетичну - даний вид оздоблювальних матеріалів здатний вирівнювати поверхні стін, надаючи їм однорідність, необхідну для максимально успішного фарбування. Хоча сучасні виробники пропонують продукцію, нівелює важливість застосування фарб. Так, декоративна штукатурка для зовнішніх робіт спочатку може володіти приємною колірною гамою і ексклюзивною декоративною фактурою.

   Всі вимоги, висунуті до декоративної штукатурки, забезпечуються за рахунок її унікальних властивостей - волого непроникності, стійкості до перепадів температури, міцності, наявність широкого вибору колірних і дизайнерських рішень. До складу штукатурки входять сполучні речовини і допоміжні добавки, поєднання яких визначає основні властивості покриття, його вид, техніки нанесення і загальну вартість.

Бувають суміші наступних типів:

Мінеральна
Її основою стає цемент, як наслідок - поверхня штукатурки неймовірно міцна, причому даний показати з часом тільки збільшується. Ще один плюс - досить низькі ціни. Однак виробники мінеральної штукатурки вельми обмежені в колірних гамах, а тому любителям ексклюзивного дизайну нерідко доводиться виконувати додаткові фарбувальні роботи.

Акрилова
Виводячи вологу назовні, акрилова обробка дозволяє будівлі «дихати», крім цього - матеріал володіє унікальною стійкістю до кліматичних перепадів, здатністю до захисту будівель від поширення мікроорганізмів.

Силікатна
Призначена для оздоблювальних робіт будов з пористою структурою: силікатна штукатурка відрізняється високою паропроникністю, що досягається завдяки її унікальному складу - рідкому склу і додаткових хімічних елементів.

Силіконова
Її можна охарактеризувати, як «універсальну» декоративну штукатурку, здатну забезпечити максимальний захист практично від усіх можливих типів зовнішнього впливу, а також передбачає високі паропроникні, антибактеріальні характеристики. Єдиним мінусом силіконового покриття стає його дорожнеча.

Будівництво | Переглядів: 449 | Дата: 29.12.2015

   Улюбленим і самим жвавим місцем в будинку у багатьох людей є - кухня. Людина проводить на кухні величезну кількість часу: спілкуючись, відпочиваючи і приймаючи, їжу. Безперечно, ще більше свого часу проводить в цьому приміщенні господиня, яка зайнята приготуванням різних страв.

   Саме у зв'язку з цими спостереженнями, кожна людина хоче облаштувати кухонний простір таким чином, щоб у ньому було затишно, максимально зручно і, звичайно ж, практично.

   Самою незрівнянною і універсальною меблью для кухні на сьогоднішній день є якісні та красиві кухонні куточки. Сьогодні можна купити кухонний куток на будь-який смак. Вони чудово доповнюють простір, роблячи його затишним, в незалежності від того маленька у людини кухня або ж велика.

   На даний момент кухонні куточки можна придбати найрізноманітніших форм, матеріалів, конструкцій і наповнювачів. Незалежно від такого різноманіття куточків, головною метою є створення комфортабельності для всіх своїх домочадців.

   На даний момент, на меблевому ринку існує величезний асортимент такої продукції, завдяки цьому можна втілити в життя найпотаємніші мрії і фантазії. Прийшовши в магазин можна без зусиль придбати куточок будь-якого розміру, навіть для нестандартного планування. Крім цього, є цікаві варіанти, де куточок при необхідності перетворюється на спальне місце. Виходячи з цього, будь-яка кухня з легкістю може поєднувати в собі і комфортабельне місце, де можна прилягти.

   Але прогрес рухається вперед, і сьогодні створюються універсальні і дуже красиві кухонні куточки, які покликані стати гордістю кожної родини. Така конструкція має дуже зручні спинки, різноманітні колірні рішення, які допомагають створювати позитивну атмосферу на кухні.

   З чого ж складається сучасний кухонний куточок?

У першу чергу він являє собою комплект, що складається з наступних елементів:

  • Кутовий дивана, зазвичай з відкидним сидінням;
  • Пари стільців, пуфів або табуретів;
  • Обіднього столу.

   Багато людей, хочуть створити щось неповторне й унікальне, тому купують кожен компонент кухонного куточка виключно окремо. Такі меблі можна розмістити в будь-якому вільному місці, але стилісти радять ставити його біля вікна, бо так можна досягти додаткового затишку. Природне сонячне світло благотворно впливає на настрій, апетит і навколишню атмосферу, тому якщо слідувати цій пораді життя в цьому просторі стане більш життєрадісним.

Будівництво | Переглядів: 412 | Дата: 20.12.2015

   Одним з важливих місць в сучасній квартирі є кухня. Тут людина проводить велику кількість свого часу. Готуємо їжу, їмо і ведемо задушевні розмови. Тому ми прагне зробити її максимально зручною і затишною. Красива, сучасна, комфортабельна кухня - це блакитна мрія багатьох домогосподарок. До недавнього часу, через відносну дорожнечу кухонних гарнітурів, мрії про хорошу кухню для багатьох домогосподарок так і залишаються мріями. Поява модульних кухонь стало реальним шансом для втілення найсміливіших ідей за доступними цінами.

   Тепер багато домогосподарок мріють купити модульну кухню. Якщо раніше процес вибору кухні був досить довгим і трудомістким через різних умов розміщення та персональних переваг. То на даний момент подібні складнощі практично повністю відсутні. Для наших індивідуальних квартир з їх невеликим простором, кухня, що складається з окремих модулів, стало просто порятунком. Кожен окремий елемент, самостійний модуль, можна придбати окремо. Тепер кожен може відчути себе дизайнером світового класу. Всі шафи, полиці, антресолі, столи і вітрини комплектуються як зручно кожній окремій людині. Модуль дає можливість експериментувати і створювати прекрасні кухонні інтер'єри. Через великий вибір кольорів, матеріалів, стилів, оригінального декору кожен знайде собі відповідний модуль за смаком.

   Завдяки застосуванню, при виготовленні кухонних модулів, сучасних технологій і матеріалів, кухні стали універсальними, надійними, екологічно чистими. Вони не піддаються впливу високої вологості, та температури, витримують серйозні механічні навантаження.

   Приміщення різних розмірів не проблема для модульної кухні. Досить просто вдається вбудувати побутову техніку. Для цих цілей існують спеціалізовані модулі, наприклад, для плити або раковини. Маленька кухня теж не проблема для модульної кухні. У цьому випадки можна зупинитися на варіанті з багатоярусним розташуванням модулів з навісними шафами і т.д.

   Як правило, модулі виготовляються в одному стилі і ідеально підходять одне до одного. З цієї причини навіть у не професійного збирача не буде проблем із збіркою. При необхідності, якщо звична обстановка набридла, у вас завжди є можливість щось змінити, поміняти місцями елементи комплекту, помінявши тільки частину або все повністю.

Кухня з модулів прекрасне поєднання практичного рішення і краси для динамічних сучасних людей, які заощаджують свій час і гроші. Залишаються очевидні всі переваги модульних кухонь, вибір залишається за Вами.

Будівництво | Переглядів: 429 | Дата: 15.12.2015

   Всі хочуть жити з комфортом, а який же комфорт з холодною підлогою, дві пари шкарпеток + тапочки ?! Комфорт подарує тепла підлога! Всім відомо, ноги повинні бути в теплі, інакше замерзне все тіло. Це питання актуальне не тільки в сувору зимову пору, особливо гостро він встає в міжсезоння, коли бабине літо закінчилося, осінь остаточно вступила в свої права, а батареї ще не включили ... як вирішити питання? Просто! «Розумна» система обігріву, розташована прямо під підлоговим покриттям! Скориставшись цією системою, ви зможете знімати всі шкарпетки і навіть тапочки, а ваші діти зможуть насолоджуватися грою прямо на підлозі!

А разом з теплою підлогою Ви отримуєте:
- Система обігріву підлоги знижує витрати на опалення. Тепла підлога здатна не тільки доповнювати основне опалення, але і повністю замінити його.
- Рівномірний розподіл тепла по всьому периметру приміщення.
- Зменшення циркуляції потоків повітря в приміщенні, як наслідок зниження кількості пилу.
- Зниження шкоди від електромагнітних полів до мізерно малої величини завдяки двожильній конструкції
- Килимок у ванній кімнаті не доведеться кожного разу піднімати з підлоги для просушки, а підлога буде сохнути в рази швидше.

5 систем теплої підлоги
1. «T2Red» - «Розумний» кабель визначає навколишню температуру і здатний сам регулювати теплову потужність по зонам. В області балкона, протягів температура буде вище, ніж біля радіатора, під меблями або в тому місці де нагріло сонечко. Кабель відключає обігрів, істотно заощаджуючи електроенергію і гарантуючи безпеку від перегріву. Підходить навіть для монтажу під килимове покриття.

2. «T2Reflecta» - «Розумний» кабель доповнює теплоізольована полістирольна пластина з алюмінієвим покриттям і готовими пазами для укладання кабелю, що гріє. Пластини блокують тепловіддачу в основу, а тонкий шар алюмінію відбиває, рівномірно розподіляючи тепло на поверхні. Таке поєднання дає додаткову економію електроенергії від 20% і більше!

3. «T2QuickNe» - надтонкий самоклеящийся мат. Ізоляція гріючого елемента має високу міцність. А сам кабель поміщений між двома сітками, що істотно спрощує монтаж.
Укладається безпосередньо в тонку стяжку або плитковий клей. Ідеальне рішення підлоги з покриттям з керамічної плитки

4. «T2Blue» - здатний прогріти як плитку, так і натуральний камінь. Використовується в приміщеннях зі складною конфігурацією, заливається самовирівнювальним розчином. Використовується в приміщеннях, які потребують інтенсивного обігріву.

5. «CeraPro» - діаметр усього 3мм дозволяє зберегти висоту підлоги, укладається безпосередньо в клейовий шар. На будь-яку поверхню від цементу до каркасної підлоги!

Цифрові термостати Raychem гармонійно поєднують в собі унікальні конструктивні особливості, простоту в управлінні і великий інформативний дисплей.
З якою підлогою Вам жити? Вибір залишається за Вами!

Будівництво | Переглядів: 469 | Дата: 14.12.2015

   Як привести в порядок подвірря біля приватного будинку? Це питання цікавить багатьох домовласників, але варіантів відповіді на нього може бути маса. Каталог бруківки, тротуарної плитки, бетонних і асфальтових сумішей в будь-якому будівельному магазині містить сотні найменувань продукції, тому вибрати те, що підходить найкраще, досить складно.

   Найпростіший спосіб упорядкувати прибудинкову територію - це заасфальтувати або забетонувати її. Якщо говорити про вибір між бетоном і асфальтом, то з першим працювати набагато простіше, ніж з другим, але при цьому він має ряд недоліків. Асфальтове покриття тримається значно довше бетонного, яке погано переносить температурні перепади, особливо, якщо правила укладання були порушені. Правда, асфальт все ж має один істотний недолік - низьку екологічність через випаровування бітумних смол (особливо в жарку погоду).

Покриття з бруківки та тротуарної плитки

   Непоганою альтернативою бетону і асфальту є тротуарна плитка та бруківка. Ці матеріали відрізняються прекрасними декоративними характеристиками і дозволяють реалізувати будь-які дизайнерські ідеї. Ще один значний плюс покриттів - їх довговічність. При дотриманні особливостей і правил укладання плитка, і бруківки, вона протримається в 2-3 рази довше асфальту. При необхідності проведення робіт, які передбачають вирівнювання ділянки, прокладку комунікацій і т.п., покриття можна акуратно видалити, а після - укласти назад. Однак робота з плиткою і бруківкою - справа зовсім непроста, що вимагає залучення робочої сили з певними навичками, тому впоратися своїми силами в цьому випадку не вдасться.

Будівництво | Переглядів: 546 | Дата: 11.12.2015

Сьогодні в список найпопулярніших обробних матеріалів входить гіпсокартон. У чому ж секрет його популярності? У його широкій сфері використання. Він незамінний в процесі:

  •     вирівнювання стель і стін;
  •     створення оригінальних дизайнерських конструкцій стель і стін;
  •     створення конструкцій, призначених для маскування електропроводки і комунікаційних проходів.

Класифікація гіпсокартону

Гіпсокартон знайшов широке застосування завдяки своїм різновидам. Його класифікують за видами і характеристикам.

Залежно від призначення і товщини листа гіпсокартон ділять на:

  •  стельовий (товщина 9,5 мм) - основне призначення - обробка стель, монтаж підвісних стель у приміщеннях, де відносна вологість не перевищує 70%;
  • арочний (товщина 6,5 мм) - призначений для створення будь-яких арочних конструктивних рішень. Ключова властивість - досить солідний радіус вигину, який становить не менше 300мм;
  •  стіновий (товщина - 12,5 мм) є відмінним варіантом для облицювання стін усередині приміщень, для створення міжкімнатних перегородок та виконання інших видів будівельних робіт, спрямованих на облаштування приміщень.

Залежно від характеристик гіпсокартон буває:

  • звичайний;
  • вологостійкий (призначення - обробка приміщень, яким властива підвищена вологість);
  • вогнестійкий (використовується в приміщеннях з підвищеним рівнем вогнебезпеки або з високою температурою);
  • гіпсоволокнисті, в його складі є целюлоза, яка збільшує рівень міцності;
  • фасадний - призначений для обробки фасадів, тому в його складі є добавки, що підвищують його стійкість до атмосферних явищ.

Переваги і недоліки

Популярність гіпсокартону пояснюється і його перевагами, у списку яких:

  • істотне зниження трудомісткості робіт (при його використанні трудомісткість робіт є незначною, для монтажу гіпсокартонних конструкцій необхідно тільки прикріпити до основи профіль для гіпсокартону та його листи;
  • екологічність;
  • відсутність запаху;
  • гігроскопічність;
  • легкість, завдяки його полегшеній конструкції навантаження на фундамент істотно зменшується.

Як і всі будматеріали гіпсокартон небездоганний і має декілька недоліків:

  • відносно низька міцність, внаслідок удару легко пошкоджується;
  • не здатний дихати;
  • не витримує монтажу важких конструкцій;
  • в процесі обшивки площа приміщення помітно зменшується.

Однак, незважаючи на ці недоліки гіпсокартон залишається затребуваним. Багато заглядаючи в магазин будматеріалів, розглядають його, як потенційний матеріал для обробки власної квартири.

Будівництво | Переглядів: 439 | Дата: 28.11.2015

   Бітумна черепиця являє собою кілька шарів і буває або традиційна, або самоклеюча. Основа черепиці - склотканина. Це дуже міцний матеріал, що запобігає розтягненню, виникненню бульбашок на черепиці. Склотканина володіє ще рядом функцій, таких як здатність не гнити і висока вогнетривкість.

   Щоб через матеріал не проходила волога, гнучку черепицю виробляють з двох шарів. Шари вироблені з бітумної твердої маси. Жорсткість забезпечують саме мінерали, з яких складається бітумна маса.

   Шар черепиці верхній - мінеральне посипання. У свою чергу, вона захищає від впливу на матеріал променів сонця і додає привабливий зовнішній вигляд черепиці. Нижній шар - це піщана посипка, або плівка. Суть її в тому, щоб не допустити склеювання черепиці, наприклад, при перевезенні.

   Різниця між традиційною бітумною черепицею і самоклеючою в тому, що в самоклеючої є самоклеюча морозостійка маса і силіконова плівка, а в традиційній - полімерна смуга (забезпечує захист від перевезення), кремнієвий пісок і клейка лінія з бітумно-полімерної маси.

Шар гнучкої черепиці

   Цей шар являє собою бітум модифікований (або окислений), армований склотканиною.

   Бітумний компаунд дає можливість виключити проникнення води через матеріал. Адже водонепроникність - одна з головних якостей покрівельних матеріалів. Традиційний бітум має негативні риси. Він недовговічний, швидко втрачається еластичність і міцність бітуму. Бітумний компаунд же дуже відмінний від традиційного - володіє пластичністю, довгим терміном роботи і стійкістю перед високими температурами. Все це досягається за рахунок технології виробництва. Спочатку відбувається окислення бітуму, забезпечуючи цим хімічну стабільність, а потім додавання в основу бітумних добавок, що додають властивості, раніше описані.

   Бітумна черепиця є новітнім матеріалами для покрівлі. Багато хто віддає перевагу бітумній черепиці різного виду. При установці м'якої черепиці, шви перекриваються. При сонячній погоді покрівля нагрівається до високої температури, в результаті цього, створюється герметичне покриття. Зверху черепицю покривають кам'яною “крошкою” (він же базальтовий гранулят). Зовнішній шар призначений для захисту від умов погоди.

Перевагами бітумної черепиці є:

  • Водонепроникність;
  • Додаткове фарбування не потрібне;
  • М'яка покрівля не піддається хімічних впливів;
  • Звукоізоляція і теплоізоляція;
  • Стійкість до температурних перепадів;
  • Зручність в транспортуванні;
  • Нескладні монтажні роботи на незручних поверхнях;
  • Під дією сильного вітру не руйнується покрівля;
  • Стійкість покрівлі до корозії і т.д.
Будівництво | Переглядів: 434 | Дата: 28.11.2015

   Ремонт - вимагає вдумливого підходу і різноманітних інструментів. Багато хто віддає цей процес професіоналам, а хтось вирішується самостійно подбати про комфорт свого житла. Адже, справді, що в цьому складно? Переклеїти шпалери, пофарбував стелю, купив унітаз і все чудово. Проте, в процесі роботи з'ясовується, що витрат вийде навіть більше. І все-таки є способи заощадити на ремонті, не втративши в якості.

Для початку слід запам'ятати основні принципи:

  • Чи не боїмося роботи. Якщо Ви, не хочете вкладати багато грошей, будьте готові до того, що доведеться вкласти багато праці;
  • Старі речі і деталі інтер'єру, які втратили зовнішній вигляд, але залишилися досить міцними, краще не викидати, а від реставрувати;
  • Плануємо ремонт і витрати на нього, причому, краще розбити його по частинах, тоді кожна окрема сума буде невеликою, а результат завжди помітний. Найкраще ремонт запланувати на осінь, в цей час часто бувають знижки, і можна купити багато товарів дешевше. У той же час погода ще тепла і тривалість світлового дня велика, можна працювати і вечорами.
  • Напрямок робіт так само потрібно вибрати правильне. Рухатися слід від самого дальнього кута квартири до входу. Завершити ремонт ви повинні передпокоєм і санвузлом.
  • Є речі, які забезпечують якість майбутнього ремонту, на них економити не можна, а те, що є несуттєвим, можна купити і дешевше.

   Один з моментів, на якому економити не можна - це електропроводка. У більшості будинків вона стара і не підходить для сучасного достатку побутової техніки. Питання цей небезпечне, тому краще запросити фахівця.

   Якщо є така можливість, інструменти візьміть напрокат. Як правило, вони потрібні тільки на час ремонту, і витрачати велику суму на тимчасові речі не варто, в той же час дешеві інструменти швидше виходять з ладу.

   Класичний спосіб економити - це розпродажі. Так, на будівельні матеріали вони теж є. Багато сумішів, ґрунтів мають термін придатності, після закінчення якого їх якість помітно падає. Тому виробники скидають ціни на такий товар. Тільки при покупці перевірте термін придатності, щоб він був на межі, але ще не пройшов.

   Якщо ваша меблі для ванної знаходиться в цілому стані, то її можна відчистити від нальоту і залишити на колишньому місці. Якщо ж є пошкодження або тріщини, її доведеться міняти. Один із способів заощадити - побродити біля новобудов. Дуже часто господарів не влаштовує техніка, встановлена будівельниками, і вони змінюють її на свій смак, а абсолютно нова сантехніка виявляється в смітнику. Якщо вам пощастить, то ви станете господарем абсолютно нового і абсолютно безкоштовного унітазу або ванни.

   Заощадити на матеріалах можна теж на розпродажах, а так само вибравши те, що подешевше. Наприклад, лінолеум замість ламінату або обшивка стін у ванній пластиковими панелями.

   Заощадити на вікнах можна, якщо самостійно вставити. Процес цей нескладний, а купити готові рами можна взимку, коли падають ціни на низ. Двері, якщо вони досить міцні, можна відновити з допомогою фанери.

   Ще одним витратним моментом, особливо для жителів великих міст, є вивезення будівельного сміття. Процедура недешева, та до того ж вимагає оформлення численних паперів. Якщо є можливість, сміття можна тимчасово складувати (в комірку або підвал), а потім невеликими частинами виносити на смітник.

   В результаті, при ретельному плануванні і грамотному підході можна заощадити кілька тисяч гривень і радіти плодам своєї праці.

Будівництво | Переглядів: 469 | Дата: 28.11.2015

   Вирішили змінити змішувач для мийки на кухні? Здавалося б, немає нічого складного: вибір в магазинах величезний, бери, та купуй! Але, ось це-то і бентежить: як з усього розмаїття сантехнічної продукції вибрати якісний, надійний, який відповідає всім вимоги і побажанням змішувач?

   Будь-які товари вибираємо за принципом виключення: виключаємо невідповідний, вивчаємо характеристики залишився і робимо остаточний вибір, причому виключення проводимо поетапно.

Ціна

   Якщо бюджет на покупку змішувача обмежений або викласти «кругленьку» суму ви не готові, перше, на що звертаємо увагу - ціна змішувача. Побачите, коло пошуку миттєво звузиться в кілька разів.

Порада

   Є одне відоме твердження: якісна річ дешевою не буває. Тому найдешевші змішувачі китайського виробництва не розглядаємо. До речі, перевага Інтернет-магазину  - прямі поставки від виробників, отже, ціна на сантехнічну продукцію навіть дорогих брендів доступна більшості споживачів.

Зовнішній вигляд

   Ваша кухня оформлена в стилі Прованс або в мінімалістському стилі? Кожна деталь інтер'єру повинна не тільки ідеально вписуватися в стиль приміщення, але і підтримувати його у дрібницях. Тому перед вибором змішувача на кухню, визначаємося з його зовнішнім виглядом, стильовою спрямованістю, щоб не порушувати цілісність інтер'єру. Все що не вписується в «образ» - назад на прилавок.

Зручність

   Що стосується зручності - переваги індивідуальні: хтось звик до класичного двохвентильних змішувачів, і налаштовувати одним важелем напір води і температури ну, ніяк не навчиться, а для когось двухвентильний змішувач - виключно незручний. Виходить, число варіантів знову зменшується вдвічі, як мінімум.

Матеріали

   Якість і довговічність змішувачів залежить від матеріалів, з яких вони виготовлені.

Пластик

   Самим бюджетним матеріалом прийнято вважати пластик, що володіє очевидними перевагами: легкий, міцний, нейтральний до мийних засобів і воді, стійкий до високих температур. Проте термін експлуатації пластикових змішувачів - найкоротший.

Кераміка

   Як тільки у продажу з'явилися кам'яні стільниці та мийки, їх власники не довго роздумували над вибором кухонних змішувачів: керамічні, та ще обраний за кольором і фактурою змішувач, краще за інших виглядає в цій компанії. Мінус керамічних змішувачів - крихкість.

Металеві сплави

   Найчастіше бюджетні змішувачі виготовляють із сплаву алюмінію і кремнію - силуміну. Більш надійні, міцні та довговічні змішувачі з бронзи і латуні, саме їх рекомендую всім, хто найбільше цінує надійність і якість.

Будівництво | Переглядів: 479 | Дата: 24.11.2015

   Шукаєте готовий проект для свого будинку або ж просто придивляєтеся до всіляких варіантам, що б краще визначитися - ця стаття буде вам корисна.

   Якщо ви ще перебуваєте на самому ранньому етапі вибору, і не визначилися з матеріалом і лише приблизно уявляєте яким має бути будівля, яке ідеально підходить вашим цілям, ви можете:

  • Використовувати типовий проект з каталогу готових рішень
  • Доопрацювати типовий проект під власні потреби
  • Дистанційно спроектувати об'єкт за участю команди архітекторів
  • Розробити індивідуальне рішення за участю команди фахівців

   Незалежно від того виберете, ви готовий проект або побажаєте створити щось неповторне вам знадобитися допомога професіоналів або для доопрацювання проекту, або для розробки з нуля. Вибравши перевірених фахівців, ви знижуєте ризик втрати грошей і часу. А ознайомившись заздалегідь, з вже виконаної роботи архітектурної команди ви переконуєтеся що вам «по дорозі» - ваші смаки в архітектурі і дизайні збігаються.

   Так який же варіант вибрати для проектування власного будинку? На перший погляд, перші два варіант з вибором і підгонкою готового рішення здаються більш економічними, і так іноді і буває, але давайте проаналізуємо докладніше.

Переваги і недоліки вибору типових проектів

Переваги

  • У частині випадків такі проекти обійдуться вам трохи дешевше, ніж здійснені під замовлення
  • Можливо, ви зможете заощадити час на розробці індивідуального проекту
  • Ви бачите готовий результат на зображеннях і вам не треба «ламати голову» над тим, що б вам все-таки хотілося втілити в життя, і як це буде виглядати.

Недоліки

  • Далеко не завжди такий варіант обходиться вам дешевше, ніж варіант «під замовлення» в силу деяких факторів
    • необхідності серйозних доопрацювань із залученням архітектора
    • неможливості, в кінцевому підсумку, використовувати більш доступні і більш економні матеріали для реалізації обраного проекту.
  •  Вибір по-справжньому сучасних будівель в таких каталогах невеликий
  •  Доопрацювання і підгонка буде обмежена початковими властивостями обраного проекту - наприклад, внутрішнє перепланування спричинить перепланування вікон.
  • Обраний проект надалі буде багато в чому диктувати вам підбір матеріалів та обмежувати вас в реалізації ваших побажань.
  • Серед існуючих проектів ви не знайдете рішень біокліматичних будинків.

Переваги і недоліки розробки індивідуального проекту

Переваги

  • При правильному виборі Архітекторської команди, ви гарантовано отримаєте «будинок своєї мрії» - житло ідеально відповідне по концепції, по виконанню і по дизайну саме вам і вписується в ландшафт вашої ділянки.
  • Ви можете включити в вимоги розробки біокліматичні елементи, і тоді ваш дім буде ідеально співпрацювати з навколишнім середовищем, витрачаючи мінімум енергії.
  • Ви можете істотно заощадити на будівництві, створивши свій проект з використанням недорогих екологічних і сучасних матеріалів.
  • Ваш будинок відповідатиме найсучаснішим естетичним запитам.

Недоліки

  • Трохи більш довгий термін виконання
  • Можливість зв'язатися з непрофесійною групою архітекторів
  • У деяких випадках більш дорожче виконання

   У кінцевому рахунку, слід пам'ятати, що саме ви і ваші потреби визначають зовнішній вигляд і розміщення майбутнього будинку. І, виходячи з цього, а так само враховуючи такі параметри як бюджет, розмір і форму ділянки, клімат, розташування ділянки та інші фактори, які вкаже вам фахівець, слід створювати ваше майбутнє затишне житло.

Будівництво | Переглядів: 448 | Дата: 24.11.2015

З давніх часів людство веде нерівний бій зі стихією за комфортні умови існування. Забезпечення тепла в оселі стало проблемою номер один, так як виявилося, що цей процес має величезну кількість особливостей, якісне забезпечення яких вельми проблематичне.

Що ми маємо сьогодні

Сьогодні в будинках, офісах і квартирах використовується водяне опалення. Точніше сказати, теплоносієм в системах опалення виступає нагріта до певної температури вода. Такий варіант виявився найбільш прийнятним, як з точки зору продуктивності, так і з точки зору якості.

Конвектори водяного опалення

Коли ми говоримо про конвектори, то, насамперед, маємо на увазі радіатори. Радіатори, представлені на сучасному ринку виготовляються з:

  • чавуну;
  • алюмінію;
  • сталевого сплаву (сталеві радіатори).

У кожного з цих типів радіаторів є свої достоїнства і недоліки.

Чугуні радіатори

Цей вид водяних конвекторів опалення, виконаний з чавуну, може похвалитися високою тепловіддачею. Але при цьому і недоліки у цього матеріалу також є: висока вартість, вага, громіздка конструкція, яка не відповідає сучасним естетичним вимогам.

Алюмінієві радіатори

Цей варіант підійде для тих, хто шукає компроміс між високою тепловіддачею чавуну і сучасною зовнішністю сталевих радіаторів. Алюміній миттєво нагрівається, а й також миттєво охолоджується. Дана властивість дозволяє забезпечувати швидкий нагрів приміщення, коли це необхідно.

Сталеві радіатори

Ідеальний варіант для створення енергоефективної системи опалення. Спеціальний сталевий сплав забезпечує тривалий термін служби системи опалення, високий рівень тепловіддачі і прекрасні естетичні показники.

Окремої уваги заслуговують конвектори водяного опалення, які використовуються як автономно, так і в поєднанні з іншими опалювальними приладами.

Є дві головні особливості, що роблять в середині конвектори ідеальним рішенням для ефективного нагріву великих приміщень:

  • принцип монтажу. Завдяки тому, що тепле повітря піднімається вгору, нагрівання здійснюється рівномірно з погляду фізичних законів;
  • конструкція теплообмінника. Теплообмінник в таких конвекторах виконується з міді та алюмінію, завдяки чому в системі виключається власна втрата тепла, і забезпечується інтенсивна віддача всієї енергії теплоносія в навколишній конвектор простір.

Водяні конвектори опалення можуть монтуватися на рівні підлогового покриття в підготовлені ніші, або традиційним способом. Внутріпідлогові і підлогові моделі відмінно вписуються в такі інтер'єрні стилі, як мінімалізм і хай-тек.

Будівництво | Переглядів: 439 | Дата: 20.11.2015

   Раніше генератори, тобто малі автономні електростанції, були великою рідкістю в побуті у наших співгромадян, і зустріти таке диво техніки можна було тільки на виробництвах. З роками ситуація радикально змінилася, і генератор став прилад широкого використання. Зараз сфера застосування даних агрегатів вкрай велика - починаючи від промислового постачання цехів і фабрик, альтернативного живлення лікарень і військових госпіталів, до звичайного побутового застосування на дачі або в гаражі.

   Однак, для того, що б вибрати необхідний для вас генератор, необхідно розуміти, що дані прилади мають велику кількість типів і сфер застосування, тому, здійснюючи покупку тієї чи іншої моделі, варто заздалегідь ознайомитися з усіма її характеристиками і можливістю експлуатації в конкретних умовах.

   Для початку варто обумовити різні конструкції генераторів. В основному, малі електромережі прийнято ділити на стаціонарні і переносні. Перший тип прийнято встановлювати в місці підключення і переміщати. Такий вид генераторів добре годитися для промислових потреб, а також постійного енергопостачання житлових приміщень. Другий тип генератора розрахований на те, що його можна перемістити в будь-який момент, взяти з собою, і з легкістю використовувати на іншому місці. Такі генератори зазвичай використовують на дачах, у виїзних експедиціях, і навіть беруть із собою на риболовлю чи в похід.

   Окремо варто обумовити вид використовуваного палива. Адже вибір і можливості за даним критерієм дуже широкі. Є можливість купити генератор на звичайному дизпаливі, існують бензинові агрегати. Також є газові та гібридні установки. Кожен вид генераторів підходить для різних сфер застосування. Наприклад, дизельні, так само як і газові, прилади переважно встановлюють у місцях, де мережа повністю відсутня - при будівництві нового будинку, при ремонтних роботах на лініях електропередач та ін.

   Генератори так само ділять на альтернативні і основні типи живлення споживача. До альтернативних видів в більшості випадків відносяться бензинові установки, які найкраще підходять для використання на непостійних підставах у разі аварійних відключень основної мережі. Навпаки, основні типи генераторів використовуються для повного і постійного електропостачання різних об'єктів - починаючи від магазинів і офісів, і закінчуючи лікарнями, виробництвами і великими промисловими комплексами.

Будівництво | Переглядів: 617 | Дата: 20.11.2015

   Про господарів будинку, а також - його вміст, сміливо можна говорити, просто глянувши на їх вхідні двері. А, вже зайшовши всередину і ознайомившись з міжкімнатними дверними полотнами, можна оцінити рівень їхнього доходу. Дана атрибутика не вимагає значних грошових витрат, однак повинна відповідати загальному стилю житла і виконувати мінімальні захисні функції, такі як терморегуляція і шумоізоляція.

   Однак практично кожному хочеться витрачати дуже мало, а отримувати чудовий результат. Саме для бажаючих доцільної економії були створені двері з МДФ. На перший погляд подібний матеріал може збентежити людину, не настільки освіченого в справах дверних. Все ж, ознайомившись з ним ближче, можна виділити масу переваг: охайний зовнішній вигляд, надійність, можливість тривалої експлуатації, стійкість перед вигорянням, легкість, зручність і нескладність установки. Головною перевагою міжкімнатних дверей з МДФ є їх візуальна схожість з моделями з натурального дерева.

Вироби, що говорять найкраще про їх виробнику

   Завдяки своїй відносно невисокій вартості і відмінним експлуатаційним якостям, міжкімнатні двері безпосередньо із МДФ користуються величезною популярністю серед безлічі покупців. І справа навіть не в їх бажанні заощадити. Просто, у зв'язку із застосуванням новітнім технологій і впровадженню сміливих дизайнерських рішень, можна виділити бренди, наполегливо лідируючі на сучасному «дверному» ринку, виготовляючи максимально доступну продукцію. Наприклад, двері Новий Стиль, каталог з цінами яких практично щомісяця поповнюється новими оригінальними моделями найвищої якості і демократичною вартістю.

   Найвдалішими дизайнерськими рішеннями залишаться підбір плівки, що покриває дверне полотно, в колірних композиціях «золота вільха» і «ясен». Дане колірне покриття, виконане майстрами, настільки реалістично передає зовнішній вигляд дерева, що, не володіючи певними навичками в столярному ремеслі, практично нереально відрізнити вмілу «підробку» від оригіналу. Однак щоб бути повністю впевненим у якості майбутньої покупки, слід «протестувати» її збірку. Для цього достатньо просто постукати пальцями по двері у декількох місцях. Відсутність деренчання є головним розпізнавальним знаком того, що дана покупку варто робити.

Будівництво | Переглядів: 388 | Дата: 19.11.2015

   Організація системи опалення та гарячого водопостачання у вашій майбутній оселі - справа непроста. Тут існує багато особливостей, врахування яких на стадії проектування допоможе Вам побудувати комфортний для життя і енергоефективний будинок. Це особливо актуально сьогодні, коли зростання тарифів на енергоносії приголомшує. Ще кілька десятиліть тому приватний будинок був класичною американською мрією, а наші громадяни пишалися отриманою по черзі державною квартирою, стикаючись з приватним малоповерховими будівлями тільки відвідуючи бабусь в селі або у разі наявності власної дачі. Тепер смаки і переваги змінилися доволі суттєво. Приватний будинок став символом незалежності, певного соціального статусу, відображенням смаків і можливостей його власників. Якщо ви стали щасливим власником земельної ділянки під будівництво, вам належить виконати багато роботи перш, ніж ви зможете неспішно пити чай на веранді свого ново зведеного житла. З особливою увагою потрібно підійти до питання вибору проекту, а також розібратися, навіщо він потрібний, як правильно організувати процес роботи, які вибрати будівельні матеріали. Тому зупинимось на питанні, пов'язаному з організацією системи опалення та гарячого водопостачання у вашому майбутньому будинку. Як виявляється, тут може бути багато підводних каменів. А крім того, вірно прийняті на етапі проектування рішення можуть в майбутньому істотно знизити експлуатаційні витрати по підтримці комфортного мікроклімату в будинку. Як бачимо, вартість енергоносіїв останнім часом шокуючи зростає. Найбільш оптимальним паливом на сьогоднішній день є природній газ, але нестабільність цінової політики природного газу в країні, а також велику ймовірність його і подальшого з дорожчання, сподіватися тільки на цей вид палива недалекоглядно і просто небезпечно. Можна використовувати для гарячого водопостачання та опалення електроенергію. Це просто, зручно, електричний котел займає менше місця. Але обігрівати будинок електрикою набагато дорожче, навіть якщо встановити лічильник з денним і нічним тарифом. Можна встановити твердопаливний котел, сировина для якого, на перший погляд, більш доступна. Але обслуговування такого котла - досить трудомісткий процес, тому що два рази на день доводиться завантажувати в котел брикети або дрова, які потрібно заготовлювати. Крім того, установка в будинку твердопаливного котла вимагає наявності достатнього місця для нього, а в ідеалі - топкової (котельні) кімнати, так як сажа і зола від продуктів згоряння - постійно супутники такого виду котлів, як і специфічний запах диму, який просочує весь будинок у випадку, якщо топкової все-таки немає.

   Виходячи з вищевикладеного, оптимальним рішенням на сьогоднішній день для опалення і нагрівання гарячої води є використання альтернативних джерел енергії - енергії сонячного випромінювання, тепла землі та ґрунтових вод. Якщо Ви прийняли для себе рішення інвестувати кошти в обладнання, яке працює від альтернативних джерел енергії, Ви можете почати з установки на даху сонячних колекторів. При цьому бажано, щоб дах мав кут нахилу в 45 градусів, а основна кількість вітражів і вікон були винесені на південну сторону.

   Буріння свердловини в основі фундаменту для установки зондів під тепловий насос на етапі будівництва дозволить надалі не порушувати ландшафт ділянки. Якщо ж свердловина не планується, Ви можете встановити повітряний тепловий насос, який витягує тепло з навколишнього повітря, і працює аж до -20 ° C.

   Вмонтувавши по всьому будинку теплу підлогу дозволить знизити температуру теплоносія в системі опалення. Оптимальним на сьогодні є використання різних типів обладнання в єдиній системі, що допоможе отримати максимальний результат з точки зору комфорту при мінімальних витратах. Нове покоління регуляторів температури дозволяє не тільки підтримувати комфортну для клієнта температуру в будинку з урахуванням температури зовнішнього повітря, але й автоматично вибирати найбільш ефективне джерело тепла. А правильне налаштування системи опалення дозволяє досягти додаткової економії в грошовому еквіваленті до 25-30% за рахунок використання найдешевшого в конкретний момент часу джерела енергії.

   Розібратися у всіх тонкощах обладнання, зробити технічно грамотний розрахунок і порекомендувати Вам саме те, що потрібно у Вашому випадку, може фахівець компанії, яка спеціалізується на питаннях опалення. Таких компаній дуже багато і, найчастіше, на ринку можна отримати абсолютно різні варіанти вирішення завдання. Якщо у Вас ще немає свого перевіреного фахівця, ми можемо дати Вам декілька порад, які допоможуть зорієнтувати у виборі підрядника. Обов'язково переконайтеся, що компанія, яка пропонує свої послуги, має відповідну ліцензію на види діяльності. Наявність такої ліцензії, найчастіше, є гарантією якісно виконаних в майбутньому робіт. Обов'язково поцікавтеся, як довго компанія працює на ринку, які є приклади виконаних робіт, почитайте відгуки про компанію. Рекомендації фахівця по Вашому конкретному випадку будуть дуже цінні і добре, якщо вони випереджають Ваші сподівання. Крім того, вони повинні мати під собою економічне обґрунтування. Ну і останнє, але від цього не менш важливе, на що потрібно звернути увагу, - це кошторис, який Ви отримаєте. Він повинна бути повним, детальним і вичерпним. Затверджений кошторис не повинен надалі помінятися в більшу сторону без зміни технічного завдання. Приймайте рішення за принципом «ціна / якість». Інвестиції Вашого часу на етапі планування обов'язково принесуть плоди на етапі будівництва та експлуатації.

Будівництво | Переглядів: 426 | Дата: 18.11.2015

Зараз акрилові ванни купити простіше, ніж чавунні. Вони продаються буквально на кожному розі - від найдорожчих фірмових магазинів до найближчого ринку. Як в такій великій кількості пропозицій не загубитися і вибрати дійсно хорошу річ?

Скористайтеся порадами фахівця, і Ви не помилитеся з вибором:

  1. Дивіться на ціну. Акрилові ванни сильно розрізняються за вартістю. На ціну виробу впливає його розмір, дизайн і, найголовніше, якість. Тому не треба купувати продукцію невідомого походження, яка коштує набагато дешевше схожих моделей від перевірених виробників.
  2. Перевіряйте документи. Обов'язково попросіть у продавця сертифікати на ванну, купити яку Ви збираєтеся.
  3. Уточнюйте матеріал. З чого виготовлено вподобаний Вами виріб? Справа в тому, що акрилові ванни неоднакові - їх виробляють в двох різних варіантах. Перший варіант - двошаровий матеріал. У такій сантехніці товщина акрилового шару складає всього 5-10% від загальної. А пластик, який займає інші 90%, досить крихкий і пористий. «Листкова» ванна прослужить Вам максимум 3-5 років. Другий варіант дорожче, але надійніше. Це цілісний заливний акрил. Чаша з нього зносостійка, міцна і підлягає ремонту в разі пошкодження. Вона прослужить мінімум 10 років, а то й усі 20. Для того щоб уточнити, з чого виготовлена ванна, подивіться на зріз її бортика. У двошарових моделей  там видно три різні шари, а у чисто акрилових - тільки два.
  4. Зверніть увагу на жорсткість і стійкість конструкції. Стінки чаші не повинні прогинатися і деформуватися при натисканні або, тим більше, під власною вагою. Чим товща стінка, тим міцніший виріб, але і ціна його буде вище.
  5. Визначтеся з дизайном і розміром. Прийшовши в магазин, можна розгубитися побачивши величезного асортименту акрилових ванн. Щоб цього не сталося, ще вдома, в спокійній обстановці вирішите, яка за формою і розміром повинна бути Ваша нова ванна.
  6. Підберіть додаткове обладнання. Як мінімум, відразу доведеться купити змішувач. Також можете придбати декоративний екран, шторки, систему гідромасажу, ручки та ін.
  7. Купуйте сантехніку в комфортній обстановці. «Пройдіться» по інтернет магазинах і спокійно виберіть потрібну модель. Там представлені вироби різноманітних торгових марок. Купівля через інтернет заощадить Вам час, нерви і гроші. А головне, співпрацюючи з відомим виробником, Ви можете бути впевнені в якості купленого товару.
Будівництво | Переглядів: 419 | Дата: 18.11.2015

   Власники заміських котеджів сьогодні успішно вирішують завдання електричного оснащення, вибираючи для освітлення світлодіодні лампи.

   Все більше споживачів розуміють всі переваги, які дають світлодіоди. Чому ж LED лампи краще, ніж звичайні?

   Перетворення електроенергії в світлову супроводжується втратами на нагрів. У звичайної лампи такі втрати становлять близько 98 відсотків. Сучасні світлодіодні лампи не нагріваються, в них струм перетвориться в світло, практично минаючи нагрів. У цих лампах 20 відсотків йде на нагрівання і 80 на світло. З цього можна зробити висновок, що світлодіодні лампи вигідніше звичайних в 15 разів. Звичайну лампочку в 100 ват може замінити 12 ватна LED лампа.

   На заміській ділянці варто встановити світлодіодне освітлення у дворі і будинку. У LED  лампах немає газу і ниток розжарювання, крихкого корпусу. Продукція екологічна, не впливає негативно на зір людини. Лампи можуть служити близько п'ятдесяти тисяч годин.

Світлодіодні лампи поділяються на серії:

  •     POWER, які гарантують яскравість освітлення, не містять інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання;
  •     HIGH POWER, які ідеально підходять для акцентів у висвітленні та застосовуються в тих випадках, коли потрібно вигідно підкреслити декор;
  •     HIGH TECH, які мають оригінальний дизайн, білосніжний корпус, застосовуються там, де є два джерела світла - декоративний і основний.
Будівництво | Переглядів: 379 | Дата: 18.11.2015

   Серед більшості громадян поширена думка, що ідеальним матеріалом для виробництва паркетної дошки є натуральна деревина. Такий факт спростувати досить складно. Однак, як правило, на цьому всі відомі відомості по паркетній дошці закінчуються. Хоча існує чимало факторів, без знання яких зробити єдино вірний вибір дуже непросто.

   По-перше, слід визначитися з тим інтер'єром, який створюватиметься в приміщенні. Бажано, щоб колір паркетної дошки з ним гармоніював.

Всю наявну в продажі дошку можна умовно розділити на такі групи:

  •     односмугова дошка;
  •     двохсмугова дошка;
  •     трьохсмугова паркетна дошка.

   Саме останній варіант володіє найменшою вартістю, а значить, не відрізняється високими якісними характеристиками. Вартість односмугової дошки буде максимальною з усіх зазначених видів, ну, а двосмугову можна вважати середнім ціновим варіантом.

   Розглядаючи, будь-який тип пропонованої продавцем паркетної дошки в магазині, для початку бажано переконатися в тому, що на її поверхні немає різного роду нерівностей і невеликих сучків. У дешевої дошки таких «сюрпризів», як правило, є достатньо. Саме через це варто добре подумати, перш ніж «наосліп» купувати дошку, бачити яку доводилося лише на сторінках каталогу або сайту. Тільки покрутивши дошку у власних руках, можна прийти до остаточного висновку.

   Величезний вплив на експлуатацію покладеної дошки надасть стан поверхні підлоги. Навіть наявність невеликої нерівності може стати причиною того, що панелі стануть скрипіти і навіть відшаровуватися через якийсь період часу.

   Залежно від рівня вологості, присутньої в приміщенні, різні породи дерева будуть вести себе по-різному. Існують породи, вкрай примхливі в цьому відношенні. Як приклад такої деревини можна привести граб або бук. При перепадах рівня вологи ризик ушкоджень у такої паркетної дошки буде максимальним. Варто відзначити, що не всі види дошки можна укладати і на теплі підлоги. Це може бути дошка тільки найвищої якості.

Кілька слів про структуру паркетної дошки.

Кожному фахівцю відомо, що якісна паркетна дошка має цілих 3 шари:

  •     В якості першого шару використовуються попередньо спресовані дерев'яні рейки. Кращим матеріалом для їх виробництва визнана сосна і ялина.
  •     Другий шар аналогічно першому теж виробляється пресуванням. Матеріалом для нього виступає сосна, здатна захистити всю дошку від можливої деформації.
  •     Головним же шаром, відповідальним за механічну щільність дошки, є третій. Саме для його виготовлення застосовують міцні і надійні породи дерева.

   Якщо Ви вирішили вибрати надійну паркетну дошку, здатну витримати значний зовнішній вплив, слід дізнатися різновид використовуваної в третьому шарі паркетної дошки деревини.

   Вибираючи дошку в магазині, зверніть увагу і на кількість наданої виробником інформації. Чим більше відомостей можна отримати з наявних у продавця документів, тим більшої довіри заслуговує дана паркетна дошка. Ширина асортименту у гідного виробника, як правило, теж є більшою, ніж у випадкових фірм.

Будівництво | Переглядів: 433 | Дата: 17.11.2015

   Стелі повинні відповідати, найсуворішим вимогам в області акустики та дизайну. Різні моделі стельової обробки, можуть забезпечити високе звукопоглинання, а також мати різноманітний дизайн. Стеля - це одна з найважливіших родзинок простору. За допомогою його, можна візуально збільшити простір. Головне вдатися до допомоги кваліфікованого дизайнера, який зможе максимально, використати простір приміщення.

Декоративні стелі з гіпсокартону.

   Декоративні стелі з гіпсокартону, включають в себе повний спектр різних декоративних конструкцій. Також основний матеріал, гіпсових стель націлений на конкретні стандарти, такі як: здоров'я, комфорт, вогнестійкість. Дані стелі не змінюють свою форму або розмір; так що вони виглядають, як нові і після багатьох років використання. Через ці переваги, гіпсокартон, ідеальне рішення для стель у різних проектах. Використовуючи, даний вид матеріалу, можна зробити багаторівневу стелю, але дана конструкція впишеться в кімнату. У кімнаті з низькими стінами, дана конструкція, буде обтяжувати простір.

Особливості:

    - Гарне звукопоглинання;
    - Стійкість до вогню;
    - Екологічність;
    - Тонкий і сильний дизайн;
    - Стійкий до високої вологості;
    - Дуже низькі монтажні втрати;
    - Легко очищається м'якою тканиною, злегка змоченою.

Стелі з армованого скловолокна.

   Даний вид стелі, хороший до використання не тільки у великих залах, але і в невеликих приміщеннях. Також в цивільних адміністративних офісах, соціально-культурних будівлях, або навіть в спортивних і туристичних залах. Вельми галантно виглядає матова стеля з використанням даного матеріалу.

Особливості:

    - Простота в обслуговуванні
    - можуть бути очищені м'якою ганчіркою;
    - Максимальна вогнестійкість;
    - Підтримка дуже високої вологості;
    - Створює в приміщенні монархічний акцент;
    - Міцність на розтяг при згині;
    - Ідеально підходить для місць, з високою вологістю.

Натяжні стелі.

   Широко застосовуються в сучасних дизайнерських рішеннях. Підходять для декорування, всіх видів приміщень. Використовувати натяжні стелі, можна в офісних приміщеннях, кімнатах квартир, в танцювальних залах. Можливість вибрати різноманітні матеріали і колірні рішення.

Особливості:

    - Матеріал має акустичне поглинання, для середніх і високих частот;
    - Пропонує більшу, творчу свободу;
    - Має величезний вибір, колірної гами;
    - Стійкий до високої вологості;
    - Матеріал екологічно чистий.

Будівництво | Переглядів: 380 | Дата: 15.11.2015

Ламінат, підлогове покриття

   З кожним днем зростає затребуваність такого підлогового покриття, як ламінат. Поступово він витісняє такі підлогові покриття, як паркет або підлогова дошка. Завдяки своїй високій міцністі, вишуканому зовнішньому вигляду і простоті у догляді він все частіше застосовується в приватних будинках, квартирах, офісах. Сьогодні саме ламінат виступає найкращою альтернативою покриття підлоги. Незважаючи на свою демократичну вартість, цей матеріал відрізняється чудовими технічними характеристиками.

Основні переваги ламінату

   Серед ключових переваг даного матеріалу експерти відзначають легкість і простоту монтажу. Ламінат гігієнічний, безпечний для здоров'я людини і не викликає алергії. Укладання даного підлогового покриття може бути виконана самостійно, всього за кілька годин. Головне, заздалегідь підготувати поверхню під укладання. Ламінат ідеально лягає на рівну і гладку поверхню.

   Серед відмінних достоїнств ламінату відзначають також прекрасні звукоізоляційні і теплоізоляційні характеристики. За даними параметрами ламінат нічим не поступається натуральному дереву.

   При виборі ламінату важливу увагу потрібно приділити рівню його зносостійкості. Даний показник може коливатися в межах 31-33 класу. Клас ламінату потрібно грамотно вибирати, звертаючи увагу в першу чергу на сферу його застосування. Приміром, найкращим рішенням для вітальні або кухонного приміщення є максимально стійкий ламінат, який зможе витримати великі навантаження. Для спальні можна вибрати менш стійке покриття. Сьогодні виділяють також особливо стійкий ламінат, який можна використовувати в спортивних залах.

   Ламінат отримав широке застосування не тільки в житлових, але і офісних приміщеннях. Однак незважаючи на свою широку область використання, таке підлогове покриття має і ряд недоліків. Серед них відзначають невисоку термостійкість. Тому цей матеріал не підходить для обробки нежитлових приміщень, де спостерігаються високі температури. Дуже обережно ламінат потрібно укладати і біля домашнього каміна.

   Це підлогове покриття ідеально поєднує в собі міцність і вишуканий зовнішній вигляд паркету, будучи при цьому значно більш доступним. Сьогодні ціни на ламінат в Івано-Франківську доступні кожному пересічному користувачеві. Для його виготовлення застосовується деревина (целюлоза). Однак це не є натуральний масив дерева. Ламінат може дуже вдало імітувати не тільки натуральну мебль, але і камінь, кераміку.

Будівництво | Переглядів: 409 | Дата: 15.11.2015

   До проектування майбутнього житла відноситься потрібно дуже відповідально. Можна сказати проект це найголовніше в майбутньому будинку. Від правильності проекту залежить бути будинку зручним і красивим, або бути схожим на хатину. Проект будинку вбереже від помилок в плануванні, від яких будуть одні неприємності підчас проживання або виникнуть труднощі з продажем нерухомості.

Вирішивши будувати будинок виникають питання:

Де знайти проект будинку або як його створити?

   На цьому етапі найкраще подумати які вимоги пред'являються до житла: чи буде це будинок для великої родини або для відокремленого проживання, чи буде це сезонним місцем для відпочинку або для постійного місця проживання. Відповівши на ці основні питання варто приступити до пошуку ідеального рішення. Можна відвідати кілька своїх знайомих і подивитися проектування їхніх будинків, відзначити кращі варіанти і поєднати їх на папері. Деякі готові проекти будинків можна знайти в різних журналах і книгах по будівництву.

Який варіант проекту вибрати типовий або створити свій власний?

   Типовий проект - в ньому вже враховано і опрацьовані всі можливі недоліки. Проект виконується командою професійних архітекторів, вартість не велика. Мінус такого будинку, тільки в одному - в ньому немає індивідуальності.

   Власний проект - це можливість підлатувати житло під свою зручність. Будинок буде побудований в єдиному, унікальному варіанті. Мінуси такого проекту: в процесі проживання може виявиться що не все продумано до дрібниць - кімната занадто темна або вікно зайве і т.д. Ціни на індивідуальні проекти вище.

Яка площа будинку необхідна для комфортного проживання?

   Для цього варто розрахувати яка кількість людей буде проживати в будинку. Чи будуть додаткові спальні для гостей.

   Приклад: Для сім'ї з 4 чоловік необхідно 4 спальні - кожна площею не менше 12 кв.м, вітальня - 20 кв.м, кухня - 10 кв.м і площа на санвузли, коридори. З такого примітивного розрахунку виходить - що родині необхідно не менше 100 кв.м для комфортного проживання в будинку. Менша площа буде вже не комфортною. Можна побудувати і більше, але це залежить від стану фінансів.

Скільки поверхів повинно бути в будинку?

   В основному будинки будують одно-двох поверхові, більшою мірою кількість поверхів залежить від обраної площі будинку. Якщо будинок в один поверх, то найкраще щоб були підвал і мансарда. У підвалі можна обладнати підсобні приміщення: пральню, бойлерну, більярдну. На мансардному поверсі чудово виходить облаштувати додаткову спальню.

   Якщо ж будинок двох поверховий, то необхідно щоб спальні знаходилися поряд з вбиральнями і були ізольовані. Санвузли повинні розташовуватися на кожному поверсі. Сходи і коридори необхідно робити широкими і добре освітленими.

Будівництво | Переглядів: 405 | Дата: 14.11.2015

Стальні перегородки

   Набридло постійно бачити перед собою стіни? Не вистачає місця? Не комфортно відпочивати і працювати? Необхідно терміново вирішити питання з плануванням простору приміщень? Шукаєте варіант, які відрізняється зручністю, естетичністю і довговічністю? Значить, замовлення сталевих перегородок - це ваш кращий вибір! І ми розкажемо, чому.

   Швидко змінити конфігурацію офісних або торгових приміщень, створити найбільш зручний варіант розмежування простору приміщення, що не пожертвувавши, а навіть навпаки, прикрасивши зовнішній вигляд останнього, - все це можна зробити швидко і просто, замовивши виробництво та встановлення сталевих перегородок. Такі варіанти розмежування простору користуються найбільшою популярністю, і це цілком зрозуміло.

Стальні перегородки: 6 переваг

  •     Дозволяють перепланувати приміщення без капітального ремонту і великих матеріальних витрат.
  •     Завдяки властивостям матеріалу, перегородки, виконані із сталевого профілю, відрізняються високими захисними властивостями і тому незамінні в разі пожежі, прострілу і навіть вибуху.
  •     Вдало вписуються в інтер'єр, завдяки можливості оформлення в будь-який колір по каталогу RAL, відповідно до вимог до дизайну всього приміщення.
  •     Легкі в установці та демонтажі, що дуже зручно, наприклад, при переїзді
  •     Можливе використання скляного заповнення, що, у свою чергу, дозволяє зберігати ефект вільного простору.
  •     Міцні, зручні, відрізняються довгим терміном служби.

Стальні перегородки і їх види

   Перегородки можуть бути стаціонарними, розсувними і складними. Перші являють собою каркас, який заповнюється склом або пластиком, другі і треті - одну чи кілька секцій різної конфігурації, скріплених між собою стійками, причому в останньому випадку рама може не використовуватися. Розрізняють також комбіновані варіанти. Полотно перегородок може складатися з вставок однакової або різної величини.

   У свою чергу, розсувні сталеві перегородки можуть бути однорейкові і дворейкові. У обох видів є свої переваги і недоліки. Так, наприклад, перші зручніші, оскільки при їх установці не доводиться псувати підлогу, щоб вмонтувати додаткову рейку. Другі ж забезпечують кращу звукоізоляцію, тому вони кращі для використання в більш гучних зонах.

Яка з можливих конфігурацій найкраще підійде саме вам, залежить виключно від поставленого завдання.

Будівництво | Переглядів: 389 | Дата: 14.11.2015

Пінобетон, будівельний матеріал

   У будівельній сфері, для реалізації різних завдань просто необхідне використання такого популярного і універсального матеріалу, як пінобетон. З цього будівельного матеріалу, який об'єднав в собі якості, характерні бетону і мінеральним утепленням, можна легко виконати різні конструкційні елементи будівлі, використовувати його в якості утеплювача покрівель, горищних приміщень, а також він може мати відмінне звукоізоляційне призначення.

   Пінобетон - композитна будівельна суміш, приготована по суворої технології, а також має у своєму складі: пісок, воду, цемент, піноутворювач (білковий або синтетичний). Складові базові елементи поетапно змішуються між собою в правильно підібраній пропорції, іноді додаються модифіковані затверджувачі, для підвищення міцності матеріалу. Спеціально розроблені затверджувачі додаються, коли робиться наливна підлога. Зовнішня структура затверділого розчину являє собою безліч пузирчастих замкнутих за обсягом осередків. Випускатися пінобетон може у формі різних за розміром і щільністю блоків. Вага блоку починається від 19 кг і досягає до 47 кг. Пінобетон розрізняється по марці щільності, міцності і теплопровідності. У будівництві використовується щільність пінобетону від 400 кг / м3 до 1600 кг / м3. Зі збільшенням марки щільності підвищується міцність і теплопровідність пінобетону, а відповідно і його вага.

   До переваг цього матеріалу відносяться його відмінна вологостійкість і досягається замкнутими порами від 17 до 75 циклів морозостійкість. Замкнуті осередки пір структури пінобетону майже не вбирають вологу, пінобетон може тривалий час перебувати у воді, при цьому не втрачати своїх властивостей і виступати в якості захисного бар'єру. Якщо провести аналогію між бетоном і пінобетоном, то переваги другого над першим очевидні. Пінобетон легше, а значить коробка будівлі, зведеного з нього, буде надавати менший тиск на фундамент в порівнянні з цегляною кладкою, і до того ж зменшує фінансове навантаження, економить бюджет, через відсутність необхідності наймати і оплачувати роботу муляра. За рахунок великого розміру пінобетонного блоку швидкість зведення будівлі збільшується в рази. Пінобетон прекрасно взаємодіє з іншими матеріалами: на нього накладається вагонка, плитка, цегла.

   Сфера застосування пінобетону дуже широка. Вибираючи матеріал різної щільності, його можна по-різному використовувати. Теплоізоляційний пінобетон, з щільністю до 500 кг / м3 буде доречний при заливці даху або утеплення лоджій. Конструкційно-теплоізоляційну суміш щільністю від 500 кг / м3 до 900 кг / м3 зручна для створення ізоляційного ефекту міжповерхових перекриттів, при створенні фундаменту. Конструкційний бетон з високою маркою щільності може використовуватися у вигляді цілого блоку для монолітного домобудівництва, створення окремих самостійних конструкцій у складі будівлі, наприклад несучих стін.

Будівництво | Переглядів: 439 | Дата: 14.11.2015

   З чого починається будівництво? Можливо, з придбання будівельних матеріалів? Ні. Архітектурне проектування - ось з чого стартує створення споруди. Перш за все, вигляд будинку намічається на папері, де враховуються бажання замовника, норми та вимоги будівельників. Ескіз допомагає попередньо побачити всю будівлю в цілому.

   Компанія з будівництва спочатку розробляє ескіз, потім надає його замовнику для схвалення і, якщо його все влаштовує, клієнт ставить підпис. На цьому закінчується паперовий етап проектування.

   Проектування будівель є не просто паперовим кресленням, в нього так само входить робота над різними деталями. Саме тому займаються проектуванням компанії, надають різні послуги. Це заповнення документації, пов'язаної з проектом, планування, отримання позитивної відповіді щодо перепланування. Компанія пропонує послуги з дизайну інтер'єру, обстеження об'єктів, технічного контролю, виконання робіт з оздоблення й будівельного монтажу. До того ж фахівці компанії займаються експертизою якості документації, здачею в експлуатацію будівель і споруд, здійсненням функцій генерального проектувальника. При бажанні є можливість отримати фотомонтаж з метою більшої наочності.

   Торговельні, житлові, освітні, офісні, промислові види будівель можуть стати об'єктом робочого та ескізного проекту, які можна замовити в проектувальному бюро. Однак проектування будівель котеджів і інших житлових споруд є самими затребуваними в проектуванні. Більшість людей втомилося від типових шаблонних забудов, все більше користується успіхом індивідуальний проект, котрий разом із цим забезпечить сучасні та комфортні умови життя.

   Метою будь-якого проектувальника є з'єднання і поєднання побажань замовника з можливостями будівництва, щоб одразу нова будівля стала зручною і безпечною. Нерідко буває так, що на етапі будівництва в узгоджений проект клієнт вносить зміни. Змінюється матеріал, вид і форма даху, розташування електропостачання та інше. У котеджному проектуванні важливим моментом виступає узгодження будинку з додатковими будівлями та об'єктами. Сучасний котедж неможна уявити без паркану, воріт, місця відпочинку, паркувального місця, лазні, зелених насаджень, різних доріжок, клумб.

Будівництво | Переглядів: 353 | Дата: 13.11.2015

Життя на будівельних майданчиках більше не завмирає восени: будівельники 
зводять будинки у будь-яку погоду. Багато хто навіть стверджує, що будуватися зимою простіше і економніше, ніж влітку.

Чому зима?

Коли ж краще приступати до будівництва? З точки зору старих майстрів - звичайно, літом-восени. Але старі майстри не знали ні промислових технологій, ні справжньої російської бюрократії. У наш час оптимальний період для придбання ділянки і забудови - як не парадоксально, зима.

1. Зимою значно менше охочих купити землю, оформити права і вчинити інші необхідні дії в державних установах. Те, що в травні займає тиждень у грудні робиться за декілька днів.

2. У будівельних компаній взимку досить мало роботи. Вони раді будь-якому клієнту і охоче дають знижки, тоді як влітку, навпаки, схильні задирати ціни.

3. Якщо ви будуєтеся самі то майте на увазі: у кінці осені і взимку будматеріали помітно дешевші, ніж в розпал сезону.

4. Зими зараз абсолютно не ті, що були 200-300 років тому. За рахунок загального потепління, а також достатку комунікацій середня температура січня виросла за цей час на 10 градусів. Земля більше не промерзає по-справжньому, тобто за допомогою не такої вже складної техніки класти фундаменти можна цілорічно.


5. Наявність великого числа типових проектів дозволяє фактично побудувати будинок ще в заводських умовах - на ділянці його залишиться просто зібрати. Таке будівництво займає мінімум часу, при цьому будинок виявляється особливо надійним - саме за рахунок відпрацьованості вивіреності проекту і технологій.

6. "Свіже" зимове дерево - краще для будівництва будинків. Адже з настанням холодів деревні пори закриваються, деревина стає щільнішою, а волога поступово "виморожується". Тому дерев'яний будинок, побудований взимку, має меншу і більше рівномірну усадку чим літній. Та і колоди, з яких збираються стіни таких будинків, практично не розтріскуються.

7. Висока вірогідність, що сусіди в цей час будуть в місті, тобто ваші будівельні роботи нікому не перешкодять.

8. Маленький але приємний плюсик: взимку на заміських дорогах немає літніх "дачних" пробок, тобто їздити на будівництво і назад набагато простіше. Зрозуміло, усе це стосується в першу чергу дерев'яних будинків. Самий універсальний варіант такого будинку - побудований з профільованого бруса, але, звичайно, ніхто не відміняв солідної оциліндрованої колоди або легких каркасно-щитових будівель.

Взимку можна заливати будь-який тип фундаменту - тільки якщо виберете бетон, то переконаєтеся, що він призначений для зимових робіт. Альтернатива - свайні фундаменти.

Скільки ж місця в такому будинку людині потрібно? Одна з оптимальних формул - 50 метрів загальної площі + 20 на кожного мешканця (без урахування технічних приміщень типу гаража, котельної і т. д.). Тобто для сім'ї з п'яти чоловік мова піде про 130 "квадратів". Це може бути наприклад, будиночок 7х9 м з великою мансардою. Можна виділити під будинок і меншу частину площі ділянки, якщо зробити для кухні окрему прибудову або блок.
Будівництво | Переглядів: 702 | Дата: 28.09.2011

     Як і будь-яка інша угода, договір купівлі - продажі майнових прав на квартиру або будь-який інший об'єкт нерухомості, який буде побудований в майбутньому, несе певні ризики. Договір купівлі - продажі майнових прав, по суті, нічим не відрізняється від договору купівлі продажу, наприклад матеріальних цінностей. Проте є окремі особливості, які впливають на ризик угоди. 
     Перше на що необхідно звернути увагу це предмет. Як би то не було купувати і продавати простіше і найбезпечніше предмети, що мають форму, вагу, смак, запах і так далі. Майнове право - суб'єктивні права учасників правовідносин, які пов'язані з володінням користуванням і розпорядженням майном, а також з тими матеріальними вимогами, які виникають з приводу розподілу і обміну майна. Майнові права - права власника, який здійснює право господарського ведення майном, а також зобов'язальні права (наприклад, на відшкодування шкоди), права авторів на винагороду, спадкові права. 
Нормативного акту, який би визначав, що таке майнове право, загалом і в цілому немає. Тому наводитися визначення, яке сформоване в процесі діяльності юристів.
       Простіше кажучи, майнове право - це, передусім, право на річ матеріального світу яка у момент виникнення такого права або буде створена, або знаходитися у іншої особи. У нашому випадку річ, яка буде об'єкт нерухомості, буде створена в майбутньому.
Якраз таки ось ця обставина, що об'єкту нерухомості ще немає, і є основним ризиком.
Укладаючи договір купівлі - продажі майнових прав на квартиру покупець повинен мати відповіді на наступні питання:

чи буде закінчено будівництво будинку частиною, якого є квартира.
чи не продані ще комусь ці майнові права на цю ж квартиру.
у які терміни покупець отримає документи на право власності на квартиру.

      Відповіді на перші два питання безпосередньо пов'язані з особою забудовника. Передусім, йдеться про ділову репутацію. Тому купувати майнові права краще всього:
У забудовника який вже давно працює на ринку і досить відомий.
Якщо будинок вже знаходитися на завершальній стадії будівництва.
Зрозуміло, що в цьому випадку покупець переплачує. Але, напевно краще заплатити дорожче чим наражати себе на небезпеку залишитися і без грошей і без бажаного житла.
Укладаючи договір купівлі - продажі майнових прав, необхідно уважно ознайомитися з його умовами. Визначальними умовами є:
     Перелік зобов'язань забудовника.
Терміни виконання зобов'язань забудовника.
Також необхідно звернути увагу на те чи передбачена договором можливість покласти на забудовника зобов'язання по оформлення документів, що встановлюють право, на квартиру на ім'я покупця. Краще всього видати доручення на забудовника на оформлення документів, що встановлюють право.
Будівництво | Переглядів: 2246 | Дата: 04.08.2011

У зв'язку з нововведеннями, внесеними у будівельну сферу новим Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності", який діє з 12 березня 2011 року, встановлений "оновлений" підхід законодавця до питання введення в експлуатацію побудованих об'єктів.

Фактично вибір процедури прийняття об'єкту в експлуатацію залежить від того, до якої категорії складності віднесений знову побудований або реконструйований об'єкт містобудування. Питання прийняття об'єктів в експлуатацію регулюються постановою Кабінету Міністрів України.

Для цілей прийняття в експлуатацію, як і для цілей будівництва, об'єкти підрозділені на 5 категорій, залежно від технічної і архітектурної складності. Віднесення об'єктів до I - III категоріям складності здійснюється Державною архітектурно-будівельною інспекцією (ДАБІ), а до IV і V категоріям складності - Кабінетом Міністрів із затвердженням відповідного переліку об'єктів. Категорія складності об'єкту має бути визначена проектною організацією при розробці проекту будівництва. При цьому Урядом визначені параметри при яких об'єкт обов'язково має бути віднесений відповідно до IV або V категоріям складності (відповідне рішення прийняте Кабміном).

Прийняття в експлуатацію об'єктів I - III категорій складності, а також об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта (йдеться про присадибні, дачні і садові ділянки) проводиться шляхом реєстрації ДАБІ декларації про готовність об'єкту.

Що стосується об'єктів IV або V категорій складності, їх прийняття в експлуатацію здійснюється на підставі акту готовності об'єкту з видачею ДАБІ сертифікату відповідності.

Зареєстрована декларація для об'єктів I - III категорій складності або сертифікат для об'єктів IV або V категорій, є основою для оформлення права власності на об'єкт, а також - для укладення договорів на водо-, енерго-, газопостачання і на постачання інших необхідних для функціонування ресурсів. Впродовж семи календарних днів з моменту прийняття об'єкту в експлуатацію замовник зобов'язаний подати копію сертифікату або декларації про готовність органу місцевого самоврядування і проінформувати органи у сфері пожежної і техногенної безпеки про введення об'єкту в експлуатацію.

Зупинимося на процедурі реєстрації органом ДАБК декларації про готовність об'єкту.

Сама декларація розробляється замовником за результатами закінчення будівельних робіт на об'єкті і подається в дозвільний центр по місцезнаходженню об'єкту. При цьому подача декларації може здійснюватися особисто або поштовою відправкою.

Потім декларація передається з дозвільного центру до місцевої інспекції ДАБІ, яка має десять робочих днів для перевірки задекларованих відомостей і реєстрації декларації.

У разі подачі декларації з порушеннями встановлених вимог, ДАБК повертає її на доопрацювання для подальшої повторної подачі.

Що стосується видачі сертифікату при прийнятті в експлуатацію об'єкту IV або V категорій складності то процедура не зазнала значних змін з моменту прийняття нового спеціального законодавства. Так, подібна процедура видачі сертифікату ДАБК на підставі поданого забудовником акту готовності об'єкту діяла і раніше. Тобто відповідна практика вже є.
Для отримання сертифікату ДАБК замовник повинен подати особисто або направити рекомендованим листом з описом вкладення заява про прийняття об'єкту в експлуатацію. До такої заяви додається підготовлений замовником акт готовності об'єкту. Як і в першому випадку документи подаються в єдиний дозвільний центр по місцезнаходженню об'єкту.
При розгляді заяви забудовника ДАБІ може звернутися до державних органів з метою отримання дозвільних висновків (на практиці може йтися про висновки органів контролю). При цьому неподання таких висновків не є основою для продовження терміну видачі сертифікату, а також основою для відмови в його видачі.

У випадку з прийняттям в експлуатацію об'єктів IV або V категорій складності без перевірки об'єкту інспекцією не обійтися. Така перевірка має бути здійснена не пізніше чим на третій робочий день після реєстрації заяви і не може тривати більше чотирьох днів. При цьому інспекція має право відбирати проби, призначати експертизи і залучати до перевірки третіх осіб.

Рішення про видачу або про відмову у видачі сертифікату приймається інспекцією ДАБК впродовж десяти робочих днів з дати реєстрації заяви про видачу сертифікату. Перелік підстав для відмови в прийнятті об'єкту в експлуатацію є вичерпним але і дуже вільним в застосуванні. Так, для відмови у видачі сертифікату на новий об'єкт досить не подати документи, необхідні для прийняття об'єкту в експлуатацію (перелік таких об'єктів не встановлений, і інспекція може самостійно його визначати). Також підставами для відмови є виявлення недостовірних відомостей в поданих документах і невідповідність об'єкту проектної документації і вимогам державних будівельних норм, стандартів і правил.
Рішення про відмову у видачі сертифікату з відповідним обгрунтуванням спрямовується замовникові впродовж десяти робочих днів з моменту реєстрації відмови.

За результатами усунення недоліків, які стали основою для відмови у видачі сертифікату замовник може повторно звернутися в ДАБК за видачею сертифікату і введенням об'єкту в експлуатацію.
Крім того, рішення про відмову може бути оскаржене в судовому порядку.

На додаток слід зазначити, що реєстрація про готовність об'єкту до експлуатації здійснюється безкоштовно. За видачу ж сертифікату на підставі акту готовності об'єкту до експлуатації стягується плата.

Таким чином, фактично підхід законодавця до питання введення знову побудованого або реконструйованого об'єкту в експлуатацію зазнав істотні зміни. Можна виділити деяке послаблення бюрократичної процедури для забудовника. Зважаючи на те що практика введення в експлуатацію об'єктів I - III категорій складності (на підставі зареєстрованої декларації) доки не сформована повною мірою, робити які-небудь висновки про спрощену дозвільну процедуру ще рано. Можна, проте, чекати що останні рішення законодавця в даній сфері повинні спростити життя забудовникам, що займаються будівництвом об'єктів, які можна віднести до перших трьох категорій складності. Якщо говорити про об'єкти IV і V категорій складності для них процедура практично не змінилася: як і раніше необхідно складати акт готовності об'єкту з подальшим прийняттям об'єкту комісією ДАБК і видачею сертифікату готовності.
Будівництво | Переглядів: 2289 | Дата: 10.04.2011

Будівельну галузь в Україні регулюватимуть два нормативні документи: Закон "Про регулювання містобудівної діяльності" і постанова Кабміну. Це дасть можливість розвитку здорової конкуренція на ринку, а також до приходу іноземних інвесторів. 
Про це заявив журналістам Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко, який відмітив, що, після того, як Верховна Рада прийме рамковий, але дуже важливий для будівельників і революційний закон, Кабінет Міністрів повинен буде в найкоротші терміни розробити і прийняти постанову, яка роз'яснюватиме і уточнюватиме основні моменти будівельної діяльності. "Ці два документи регулюватимуть будівельну галузь. І більше ніяких складних і заплутаних бюрократичних норм не треба", - заявив Тігіпко.

Будівництво | Переглядів: 704 | Дата: 30.11.2010

Верховна Рада заборонила фінансовим установам, які виступають управителями фондів фінансування будівництва житла, залучати кошти для інвестування будівництва об'єкту до того, як забудовник отримає у встановленому порядку дозвіл на будівництво.

За прийняття в цілому законопроекту №2464 проголосували 288 депутатів за мінімально необхідних 226.

Крім того, згідно з ухваленим законопроектом "Про внесення змін до деяких законів про удосконалення державного регулювання у сфері будівництва житла", суб'єктом інвестиційної діяльності разом з громадянами і юрособами як України, так і іноземних держав, визначаються недержавні пенсійні фонди, страхові компанії і фінустанови, що здійснюють інвестиційну діяльність згідно із законодавством.

Депутати також встановили, що інвестування однієї квартири в об'єкті будівництва декількома інвесторами можливо лише за умови укладення договору, в якому прописана частина кожного інвестора і порядок внесення ним відповідних інвестиції.

На думку авторів законопроекту, новий закон сприятиме забезпеченню захисту прав споживачів-інвесторів будівництва житла, забороні нечесної підприємницької практики при укладенні договорів з фізособами, а також стабілізації ситуації на первинному ринку житла.

Документ також визначає, що інвестори - це суб'єкти інвестиційної діяльності, що приймають рішення про вкладення власних і позикових майнових і інтелектуальних цінностей в об'єкти інвестування.

Як повідомляло агентство, у вересні 2009 року уряд заявив про намір удосконалити порядок фінансування будівництва житла, доручивши міністерствам і підлеглим їм структурам розробити і надати відповідні законопроекти і проекти постанов.

Одним із доручень уряду було розробити законопроект, направлений на врегулювання надання органам виконавчої влади повноважень із затвердження типових договорів, які регулюють відносини у сфері фінансування будівництва житлових об'єктів.

http://ukranews.com


Будівництво | Переглядів: 841 | Дата: 13.05.2010