Подати оголошення в базу

Facebook

Google новини

Житло в кредит

Друзі сайту

Статистика





Понеділок, 02.12.2024, 08:16
Вітаю Вас Гість | RSS
Бюро нерухомості "Метраж" місто Івано-Франківськ, вулиця Тичини, 8-А, тел. (0342)77-96-95
Продам-куплю квартиру в Івано-Франківську. Подати оголошення


Нерухомість Прикарпаття, Івано-Франківщини » Квартири,будинки та земельні ділянки в Івано-Франківську » Статті » Будівництво

Типи і підвиди генераторів

20.11.2015, 13:52

   Раніше генератори, тобто малі автономні електростанції, були великою рідкістю в побуті у наших співгромадян, і зустріти таке диво техніки можна було тільки на виробництвах. З роками ситуація радикально змінилася, і генератор став прилад широкого використання. Зараз сфера застосування даних агрегатів вкрай велика - починаючи від промислового постачання цехів і фабрик, альтернативного живлення лікарень і військових госпіталів, до звичайного побутового застосування на дачі або в гаражі.

   Однак, для того, що б вибрати необхідний для вас генератор, необхідно розуміти, що дані прилади мають велику кількість типів і сфер застосування, тому, здійснюючи покупку тієї чи іншої моделі, варто заздалегідь ознайомитися з усіма її характеристиками і можливістю експлуатації в конкретних умовах.

   Для початку варто обумовити різні конструкції генераторів. В основному, малі електромережі прийнято ділити на стаціонарні і переносні. Перший тип прийнято встановлювати в місці підключення і переміщати. Такий вид генераторів добре годитися для промислових потреб, а також постійного енергопостачання житлових приміщень. Другий тип генератора розрахований на те, що його можна перемістити в будь-який момент, взяти з собою, і з легкістю використовувати на іншому місці. Такі генератори зазвичай використовують на дачах, у виїзних експедиціях, і навіть беруть із собою на риболовлю чи в похід.

   Окремо варто обумовити вид використовуваного палива. Адже вибір і можливості за даним критерієм дуже широкі. Є можливість купити генератор на звичайному дизпаливі, існують бензинові агрегати. Також є газові та гібридні установки. Кожен вид генераторів підходить для різних сфер застосування. Наприклад, дизельні, так само як і газові, прилади переважно встановлюють у місцях, де мережа повністю відсутня - при будівництві нового будинку, при ремонтних роботах на лініях електропередач та ін.

   Генератори так само ділять на альтернативні і основні типи живлення споживача. До альтернативних видів в більшості випадків відносяться бензинові установки, які найкраще підходять для використання на непостійних підставах у разі аварійних відключень основної мережі. Навпаки, основні типи генераторів використовуються для повного і постійного електропостачання різних об'єктів - починаючи від магазинів і офісів, і закінчуючи лікарнями, виробництвами і великими промисловими комплексами.

Додав: REG-IV |
Переглядів: 619 | Рейтинг: 0.0/0