Подати оголошення в базу

Facebook

Google новини

Житло в кредит

Друзі сайту

Статистика





Неділя, 28.04.2024, 14:53
Вітаю Вас Гість | RSS
Бюро нерухомості "Метраж" місто Івано-Франківськ, вулиця Тичини, 8-А, тел. (0342)77-96-95
Продам-куплю квартиру в Івано-Франківську. Подати оголошення


Нерухомість Прикарпаття, Івано-Франківщини » Квартири,будинки та земельні ділянки в Івано-Франківську » Статті » Будівництво

Чи варто продовжувати будівництво будинку взимку

28.09.2011, 19:38
Життя на будівельних майданчиках більше не завмирає восени: будівельники 
зводять будинки у будь-яку погоду. Багато хто навіть стверджує, що будуватися зимою простіше і економніше, ніж влітку.

Чому зима?

Коли ж краще приступати до будівництва? З точки зору старих майстрів - звичайно, літом-восени. Але старі майстри не знали ні промислових технологій, ні справжньої російської бюрократії. У наш час оптимальний період для придбання ділянки і забудови - як не парадоксально, зима.

1. Зимою значно менше охочих купити землю, оформити права і вчинити інші необхідні дії в державних установах. Те, що в травні займає тиждень у грудні робиться за декілька днів.

2. У будівельних компаній взимку досить мало роботи. Вони раді будь-якому клієнту і охоче дають знижки, тоді як влітку, навпаки, схильні задирати ціни.

3. Якщо ви будуєтеся самі то майте на увазі: у кінці осені і взимку будматеріали помітно дешевші, ніж в розпал сезону.

4. Зими зараз абсолютно не ті, що були 200-300 років тому. За рахунок загального потепління, а також достатку комунікацій середня температура січня виросла за цей час на 10 градусів. Земля більше не промерзає по-справжньому, тобто за допомогою не такої вже складної техніки класти фундаменти можна цілорічно.


5. Наявність великого числа типових проектів дозволяє фактично побудувати будинок ще в заводських умовах - на ділянці його залишиться просто зібрати. Таке будівництво займає мінімум часу, при цьому будинок виявляється особливо надійним - саме за рахунок відпрацьованості вивіреності проекту і технологій.

6. "Свіже" зимове дерево - краще для будівництва будинків. Адже з настанням холодів деревні пори закриваються, деревина стає щільнішою, а волога поступово "виморожується". Тому дерев'яний будинок, побудований взимку, має меншу і більше рівномірну усадку чим літній. Та і колоди, з яких збираються стіни таких будинків, практично не розтріскуються.

7. Висока вірогідність, що сусіди в цей час будуть в місті, тобто ваші будівельні роботи нікому не перешкодять.

8. Маленький але приємний плюсик: взимку на заміських дорогах немає літніх "дачних" пробок, тобто їздити на будівництво і назад набагато простіше. Зрозуміло, усе це стосується в першу чергу дерев'яних будинків. Самий універсальний варіант такого будинку - побудований з профільованого бруса, але, звичайно, ніхто не відміняв солідної оциліндрованої колоди або легких каркасно-щитових будівель.

Взимку можна заливати будь-який тип фундаменту - тільки якщо виберете бетон, то переконаєтеся, що він призначений для зимових робіт. Альтернатива - свайні фундаменти.

Скільки ж місця в такому будинку людині потрібно? Одна з оптимальних формул - 50 метрів загальної площі + 20 на кожного мешканця (без урахування технічних приміщень типу гаража, котельної і т. д.). Тобто для сім'ї з п'яти чоловік мова піде про 130 "квадратів". Це може бути наприклад, будиночок 7х9 м з великою мансардою. Можна виділити під будинок і меншу частину площі ділянки, якщо зробити для кухні окрему прибудову або блок.
Додав: metragif |
Переглядів: 688 | Рейтинг: 0.0/0