Подати оголошення в базу

Facebook

Google новини

Житло в кредит

Друзі сайту

Статистика





Четвер, 28.03.2024, 11:47
Вітаю Вас Гість | RSS
Бюро нерухомості "Метраж" місто Івано-Франківськ, вулиця Тичини, 8-А, тел. (0342)77-96-95
Продам-куплю квартиру в Івано-Франківську. Подати оголошення


Нерухомість Прикарпаття, Івано-Франківщини » Квартири,будинки та земельні ділянки в Івано-Франківську » Статті » Житлова нерухомість

У категорії оголошень: 21
Показано оголошень: 1-21


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

   Напевно, кожна людина, якій доводилося продавати своє житло, знає, наскільки це важко зробити. Адже завжди хочеться, щоб покупці знайшлися миттєво і при цьому погодилися на вигідні для власника умови угоди. Але так відбувається дуже рідко і, як правило, на те, щоб знайти потенційних покупців, іде в кращому випадку кілька місяців, а для того, щоб їх зацікавити, доведеться знижувати ціну і вкладати свої ж гроші в рекламу. Але це не всі причини, через які продати будинок так складно. Адже для початку доведеться знайти безліч документів і запросити фахівців, які допоможуть скласти ціну для продажу. Але є й інший шлях - зайти на сайт бюро нерухомості «Метраж» де і допоможуть продати житло.

   Особливі труднощі виникають з продажем приватних будинків і котеджів, так як на них попит менший. Тому продаж будинків і котеджів може розтягнутися не на один рік. Але якщо звернутися в бюро нерухомості «Метраж», то навіть дороге житло можна продати в короткий термін. При цьому на пошук покупців і укладення договору взагалі не доведеться витрачати свій час - все це зроблять професіонали. Вони зможуть підібрати клієнта як і для недорогого будинку в Івано-Франківську, так і для великого дорогого котеджу.

   Величезним плюсом бюро нерухомості «Метраж» є те, що в нас працює юрист. Адже не всі люди володіють юридичними знаннями в сфері продажу житла. Саме тому іноді буває дуже складно продати будинок в Івано-Франківську - не вистачає для цього досвіду і спеціальних знань. Тому в разі продажу житла найбільш оптимальний варіант - це звернення до бюро нерухомості «Метраж» , в якому працюють всі необхідні фахівці. При цьому не доведеться витрачати свій час і самостійно шукати хорошого юриста. Ось чому бюро нерухомості «Метраж» значно економить час, а іноді і гроші, адже за допомогою фахівців не доведеться знижувати ціну на житло і його можна буде продати за вигідними умовами.

Житлова нерухомість | Переглядів: 400 | Дата: 03.02.2016

   Багато стикаються з дилеми: чи потрібно вдаватися до послуг ріелтора для того, щоб придбати житло. З одного боку це обійдеться трохи дорожче, однак, позбавить вас від багатьох проблем, які можуть виникнути згодом.

Зазвичай є кілька варіантів пошуку житла:

  • через знайомих,
  • самостійно,
  • і за допомогою бюро нерухомості.

   Перший - один з найрідкісніших, так як далеко не завжди є така можливість. Однак якщо у вас є друзі, у яких є квартира яку вони продають, то це може бути як зручно і вигідно, так і діаметрально протилежно. Давно відомо, що в будь-яких фінансових питаннях складно мати справу з родичами і знайомими. В першу чергу це стосується фінансових питань, а також всіляких претензій. З одного боку не хочеться псувати відносини, а з іншого - за житло ви платите немалі гроші, тому маєте право вибору. Такий варіант досить спірний тому, що кватира може не відповідати вашим вимогам по територіальному розміщенню, поверху, площі, планування, ремонту.

   Самостійний пошук житла, безумовно, може увінчатися успіхом, і ви знайдете недороге і зручне для себе рішення. Однак в цьому випадку є велика ймовірність зіткнутися з шахрайством. Немає гарантії, що ви взагалі вселитеся в оплачену квартиру, крім того, вона може бути продана одночасно кільком людям – це особливо стосується первинного ринку. А після початку ремонтних робіт виявиться, що ви не один власник і ніяк не зможете довести, що маєте повне право тут жити і навряд чи отримаєте свої «кровно зароблені» назад. Такий варіант може бути відповідним тільки в тому випадку, якщо це знайомі вам люди або їх знають ваші друзі. І то, це нічого не гарантує, так як деяких шахраїв навіть такі обставини не зупиняють.

   Найбезпечнішим варіантом є придбання житла через бюро нерухомості “Метраж”. Наші послуги доведеться сплатити, зате ви будете впевнені, що господарі квартири не обдурять вас. У нашій базі ви зможете знайти і вибрати для себе відповідне житло за вигідною ціною. Зазвичай складається документ, в якому обумовлюються всі фінансові питання та інші юридичні нюанси. У разі непорозуміння або виниклих непорозумінь з власниками квартири, ви завжди зможете звернутися до допомоги нашого юриста.

Житлова нерухомість | Переглядів: 401 | Дата: 16.01.2016

   Постійно ведуться суперечки, який тип нерухомості краще: новобудови або квартири на вторинному ринку? Вирішуючи купити сучасне житло, яке тільки буде введено в експлуатацію, ви маєте можливість отримати квартиру або будинок високого класу за привабливою ціною з цілим набором плюсів, починаючи паркуванням і закінчуючи вільним плануванням.

   Однак це не скасовує того факту, що даний спосіб придбання нерухомості має свої нюанси. Покупцеві варто проявляти обачність і заздалегідь звертати увагу на документацію. У забудовника є певні зобов'язання перед інвесторами, які закріплені в документах. Сюди відносять і терміни здачі об'єкта. У першу чергу варто перевірити дозвіл на забудову будинку конкретно на цій ділянці. Так, елітна нерухомість вимагає значної площі, і це варто враховувати.

На що ще звернути увагу?

   У будь-якої новобудови має бути документальне техніко-економічне обґрунтування проекту, оформлене саме на багатоквартирний будинок. Також до початку будівництва повинна бути проведена незалежна державна експертиза, результати якої так само фіксуються документально. Якщо в забудовника немає опублікованій проектної декларації в ЗМІ або хоча б на офіційному сайті, довіряти йому не варто.

   У тексті оголошення вказують об'єкт будівництва, фірму, яка займатиметься роботами. За законом таку інформацію публікують мінімум за два тижні до укладення першого контракту. В іншому випадку дії не можна вважати законними. Пам'ятайте, що забудовник повинен показувати всі документи клієнтам на вимогу, це абсолютно нормальна і правильна практика. І найчастіше мова йде саме про оригінали. Якщо ж вам не до снаги перевіряти  інформацію про забудовника то краще звернутися в бюро нерухомості де вам допоможуть з вибором нерухомості.  Відділ з продажу нерухомості володіє всією необхідною інформацією про стан ринку нерухомості. Таким чином, ви убезпечивши себе і дізнаєтесь про всі тонкощі оформлення, після чого можна радіти новому житлу без проблем і накладок.

Житлова нерухомість | Переглядів: 354 | Дата: 26.12.2015

   У наш час проблематично знайти компанію, яка якісно, ​​вигідно і при цьому не занадто дорого допоможе купити або продати об'єкт нерухомості. Одні компанії намагаються стягнути якомога більше грошей з клієнтів, інші - будь-якими способами намагаються догодити однієї зі сторін, нехтуючи інтересами іншої.

   Не дивлячись на все це, на сучасному ринку нерухомості все ж є фірми, яким можна довіряти. Але багато в цілях економії намагаються продати або купити нерухомість самостійно. Нерідко це має небажані наслідки аж до обманів і шахрайських махінацій. Якщо ви не хочете стати жертвою таких горе-продавців або покупців, не нехтуйте послугами бюро нерухомості. Але перш ніж звернутися за допомогою в бюро нерухомості, дізнайтеся відгуки клієнтів, завітайте в офіс, поцікавтесь чи вам забезпечать юридичний супровід. Також дуже важливо, щоб компанія, що займається нерухомістю, функціонувала на ринку вже тривалий час. Адже послуги компаній-одноденок найчастіше не виправдовують себе.

   Дуже важливо володіти законодавчою базою, якщо ви збираєтеся купувати або продавати нерухомість. Адже незнання законів ніяким чином не звільняє вас від відповідальності! Тому, якщо ви не володієте такими знаннями, краще звернеться за допомогою до кваліфікованих фахівців. Тільки для початку переконайтеся, що вони насправді є такими.

   Є безліч компаній, що займаються продажем і купівлею нерухомості. Але не всі вони сумлінно справляються зі своїми обов'язками. Одним з лідерів ринку є бюро нерухомості «Метраж», одним з головних напрямків роботи якої є продаж квартир в Івано-Франківську.

   Бюро нерухомості «Метраж» вже тривалий час успішно працює на ринку нерухомості. Багато жителів Івано-Франківська та інших міст віддають перевагу саме нашій компанії. І це не дивно, адже в ній працюють висококваліфіковані фахівці, а також юрист який надасть юридичну консультацію.

   Як бачите, купівля або продаж квартири - нелегка справа. І без допомоги фахівців розібратися з усіма його нюансами буде дуже нелегко. Тому для своєї ж безпеки звертайтеся за допомогою в спеціалізовані перевірені фірми. Убережіть себе від шахраїв, яких у наш час чимало.

Житлова нерухомість | Переглядів: 386 | Дата: 14.12.2015

   Не перший і не останній? Звідки така боязнь першого і останнього поверху, які страхи викликають такі квартири і наскільки виправдані побоювання з приводу перспективи жити на першому і на останньому поверсі? Етимологію цього явища найпростіше розглядати на конкретному прикладі. Далеко ходити не потрібно - якщо ви вирішили купити квартиру в новобудові в Івано-Франківську, просто перегляньте пропозиції у відповідній рубриці ось тут.

Чого бояться на першому поверсі

   У першу чергу, вибираючи квартири, публіка нарікає на близькість до підвалу першого поверху. Це можна зрозуміти, в тому випадку, коли квартира безпосередньо контактує з приміщенням підвалу. У старих будівлях, ще радянських часів, про підвал у багатоквартирному будинку склалося стійке враження, як про резервацію нелегальних мігрантів - комах, гризунів, до того ж там весь час сиро. Цілком можливо, що це стосується доісторичних споруд, але сучасні будівельні технології та технології прокладки комунікацій повністю виключають вогкість і інші неприємні підвальні мікроклімати. А в більшій мірі перші поверхи займають офісно-торгівельні приміщення.

   Саме тому відпадає і друга складова, яка насторожує тих, хто має намір купити квартири в новобудовах Івано-Франківська на першому поверсі. Це відсутність світла і фізична доступність житла з вулиці. Фактично перший житловий поверх є другим. І це безперечний плюс таких комплексів. При цьому власники квартири в новобудовах фактично на першому поверсі можуть користуватися всіма перевагами - незалежність від ліфта, стабільний напір води і до цього варто додати ще й тепла підлога, що не контактує з підвалом, хоча де-факто залишається першим поверхом.

Чого чекати від останнього поверху?

   Проблема останнього поверху має багато спільного з квартирами на першому поверсі - близькість до даху, що загрожує протіканням, неприємними моментами, коли спекотним літом дах розжарюється і в квартирі знаходитися неможливо. Але й тут не можна не звернути увагу на те, що останній поверх, не має прямого контакту з дахом - з ним контактує технічний поверх. А цей поверх, крім того, що служить для відводу спеки, виконує масу корисних функцій. Але зараз не про це.

   Якщо купити квартири в новобудовах в Івано-Франківську на останньому поверсі, то її жителям гарантоване більш чисте повітря, завжди світла і простора квартира, відсутність вуличного шуму, не кажучи вже про прекрасний вид, який відкривається з верхніх поверхів квартир. Отже, не має значення, на якому поверсі знаходиться квартира, якщо планування житлового комплексу виконана грамотно.

 

 

Житлова нерухомість | Переглядів: 461 | Дата: 28.11.2015

   Ви вирішили продати або обміняти квартиру? Тоді пропонуємо вам декілька рекомендацій - як зробити саме ваш об'єкт максимально привабливим для покупця серед інших подібних. В умовах деякого падіння попиту, це особливо актуально.
   Як зробити купівлю-продаж особливо вигідною? Формула проста: продати якомога дорожче, а купити якомога дешевше. Тільки в обох частинах цієї формули присутній слівце «можна». Ступінь дозволеності в даному випадку нам диктує ринок, де зараз спостерігається деякий застій, дипломатично іменований стабілізацією. І щоб покупець, при всьому багатстві вибору, захотів викласти «максимально допустиму» суму саме за вашу нерухомість, необхідно грамотно підготувати об'єкт до продажу.

Кому це треба?
   Внутрішній голос нашіптує інертним громадянам: «А кому і навіщо це треба? Ось в'їде новий господар - нехай все і робить як йому подобається! »Насправді відмовкою про чужий смаках частіше прикриваємо власну лінь. «Екскурсійний період», коли покупці йдуть на перегляди досить жваво, але потім впадають в задуми і розчиняються в невідомості, затягується. Окремі індивідууми починають посилено торгуватися, нахабно заявляючи: «Та тут одного ремонту на багато тисяч доларів!» Причиною цього ми воліємо бачити аж ніяк не те, що відмахнулися від порад спеціаліста: видно, ріелтер просто погано рекламує наш об'єкт, не тих клієнтів водить ... Насправді ваш агент все може робити дуже правильно, просто у відповідь на ваш шалений опір його рекомендаціям він «умив руки». Раз до його порад не захотіли прислухатися, значить, ви безнадійні і все буде як буде ... А буде, швидше за все, зниження ціни. Тому давайте відразу долати інерцію і по можливості робити максимум для того, щоб швидше і вдаліше продати нерухомість.
   З точки зору покупця, квартири діляться на три основні категорії: «вбита», де треба все міняти і реконструювати, «обшарпана», у яку не переїдеш без попереднього косметичного ремонту, а також типу «в'їхав і живи». Останні купуються швидко, охоче, без торгу. Щоб квартира сподобалася, вона повинна справляти враження просторою, комфортною і чистою. Почнемо з самого нескладного, але дуже важливого - з боротьби за візуальний простір.

Щоб обійтися «малою кров'ю»?
   Для початку варто влаштувати «італійський новий рік» - позбутися речей, які десятиліттями накопичувалися за принципом «а раптом коли-небудь знадобляться». Пережили епоху тотального дефіциту, всі ми трошки плюшкіни ... Але те, що ще не так давно гордо іменувалося нажитим добром, вже перекочувало в розряд старого барахла. Тому терміново проінспектуємо антресолі, стінні шафи, лоджії. Зробимо кілька рейсів до сміттєпроводу, приберемо рулони, пакети, без вмісту яких нам не обійтися на новому місці, щось вивеземо на дачу, відправимо в комісіонку або презентуємо сусідам.
У розчищеної від непотребу квартирі варто зайнятися перестановкою меблів в деяких кімнатах. У серійних квартирах вітальня - найбільше (17-18 м) приміщення - найчастіше має витягнуту форму. Плюс класична обстановка: по одну сторону «стінка», напроти диван. Вінчає композицію з м'яких меблів «багатий» килим на стіні. Як засіб шумо- і теплоізоляції він, звичайно, непоганий, та тільки його насичений колір і яскравий великий малюнок створюють небажаний оптичний ефект: стіна з килимом «наїжджає» на глядача, ще більше звужуючи простір, і візуально зменшує приміщення. У підсумку кімната, маючи цілком стерпний прямокутник, набуває вагоноподібний вигляд.

Як боротися?
   Від килимів доведеться відмовитися - прибрати в комору до кращих часів. «Стінку» розганяємо по кутах або виймаємо пару секцій і переставляємо їх до іншої стіни, роблячи в суцільному меблевому просторі нішу. У ній розміщуємо дзеркало, репродукцію пейзажу з перспективою - щось таке, куди погляд спрямовується і «провалюється», оптично видаляючи площину стіни. Аналогічно «розкидаємо» по кімнаті м'які меблі, щоб вона не стояла в лінію. Ось побачите, вам сподобається результат. І ви використовуєте цей же принцип розстановки і в новій квартирі - навряд чи там всі приміщення виявляться квадратними.
Не варто ображатися на ріелтера, який, якщо ремонт вам явно не під силу, наполягає на генеральному прибиранні. Цим він зовсім не ставить під сумнів вашу охайність. Просто будь-яке житло, навіть дуже доглянуте, все одно з роками втрачає свіжість. Ми цього не помічаємо, але у зацікавленого покупця гострий погляд. Щоб створити сприятливе загальне враження, слід ретельно вимити двері і вікна, закрити спеціальними, вельми недорогими, накладками місця навколо вимикачів, підклеїти відсталі куточки шпалер. Окремої уваги потребують сантехніка: на ній не повинно залишитися ні найменшої жовтизни, інакше покупець відразу зробить далекоглядний висновок про якість води та стан труб. Відмивши скло і кахель до дзеркального блиску, сміливо вкручуйте потужні лампочки. Крім того, в період показу квартири більшість з нас стають добровільними помічниками двірника - особливе значення варто надавати чистоті під'їзду, сходи, освітленню на майданчику. Театр починається з гардеробу, а квартира для потенційного покупця - з входу в під'їзд.

Який ремонт виправданий?
   Втім, якщо ремонт у квартирі був давно, все викладене вище буде тільки половиною всього що потрібно зробити. Передпродажна обробка не вимагає особливих витрат. Вартість «євроремонту» в хрущовці продавцеві ніколи не повернути. Зате сили і кошти, вкладені в освіжаючу «косметику», окупляться в кілька разів і допомагають заощадити багато часу. Звичайно, необхідність надати квартирі товарний вигляд за рахунок ремонту стосується тільки типового житла, а також невеликих одно-двокімнатних квартир. Кредитоспроможний покупець великих апартаментів все одно бере «кількість метрів в певному місці», незважаючи на їх косметичний стан.
   Отже, якщо ви не безпомічний пенсіонер, терміново беріться за справу. Починаємо з стель, на кухні доведеться особливо потрудитися. Стеля набуває коричнево-жовтий відтінок за 2-3 роки навіть за наявності витяжки. Кіптяву і сажу перед фарбуванням треба видалити. В інших випадках досить пройтися водоемульсійною фарбою або крейдою в один-два шари. Зазвичай фарбовані стіни досить добре відмити, а старі шпалери на кухні вимагають обов'язкової заміни. У кімнатах заробіть тріщини на стиках стельових плит, побілку теж освіжіть - навіть якщо стелі виглядають поки непогано, після переклеювання шпалер контраст буде занадто очевидний.
   Навіщо міняти шпалери? Якщо вони старі і брудні, то це і так зрозуміло. Але іноді бажано замінити навіть відносно нові, якщо вони не зовсім вдалі з точки зору сприйняття приміщення з боку. Яскраві, з великим малюнком шпалери теплих тонів звужують простір, роблячи невелику кімнату зовсім крихітною. Шпалери насичених холодних тонів «з'їдають» освітленість. Оптимальний, абсолютно нейтральний варіант на будь-який смак - ненав'язливі мазки або слабкі розводи на білому тлі. Такі шпалери дають максимум світла і простору. Фінансові та часові витрати мінімальні, а позитивне сприйняття покупця забезпечено за будь-якого смаку. Чому ні в якому разі не варто клеїти просто білі або світлі однотонні шпалери без малюнка, «як в Євростандарті»? У цьому випадку моментально вилазять дрібні дефекти поверхонь стін, якими рясніє звичайна квартира.
   Фарбування радіаторів (або, просто, батарей) і віконних рам також потрібно освіжити. Найчастіше досить покрити їх в один шар, але з обох сторін, а також між рамами, інакше весь ремонт знеціниться в очах уважного покупця. Підлоги найчастіше чіпати не варто, оскільки це занадто накладно. Якщо паркет був покритий лаком, відреставруйте подряпані місця його залишками - напевно десь на антресолях зберігається не до кінця витрачена банка. Підлогу покриту лінолеумом можна облагородити за допомогою спеціальної емульсії. Особливу роль відіграють плінтуса: найчастіше вони потребують фарбування або навіть заміни. Ну, а якщо «підлогова проблема» нерозв'язна, доведеться потурбувати той самий «багатий» килим, який ми зняли зі стінки: нехай виручає, лежачи на підлозі. - В абсолютній більшості випадків ванна старше семи-восьми років потребує реставрації, але аж ніяк не в «заміні, яка коштує величезних грошей», тут збивають ціну покупці. Не давайте їм такого шансу! Терміново викличте спеціаліста з відновлення емалі - тільки не піддавайтеся на його агітацію «підібрати відтінок під ваш кахель». Це не завжди вдається, а біла класика влаштує будь-кого. Якщо кахлю у ванній і туалеті немає, а стіни пофарбовані темно-зеленим, синім, бурим - терміново міняйте їх колір на більш світлі тони теплої гами. І ваша ванна кімната заграє!
   Той, хто давно не був у магазині будматеріалів, прочитавши рекомендації, напевно жахнеться і вигукне: «Це ж великі тисячі!» Не поспішайте з висновками. Ознайомившись з цінами на товари, необхідні для косметичного ремонту в самому звичайному магазині будматеріалів, яких чимало в кожному районі, ви зміните свою думку. Мінімально необхідні витрати на матеріали складуть від $ 100 до $ 200. А приклади того, як люди, зважившись на клопоти і деякі витрати, самі приводили в порядок квартири і повертали з лишком всі вкладення.

Житлова нерухомість | Переглядів: 439 | Дата: 25.11.2015

Ринок нерухомості сьогодні рясніє властивостями, які обіцяють задовольнити всі смаки і бюджети. У цьому контексті важливо, враховувати, що майно, пропоноване до продажу, повинно мати перспективу для уваги покупців. Так що ж робити, щоб бути в змозі продати будинок швидко?

Якщо ваша мета, продати будинок в найкоротші терміни і з найменшими зусиллями. Щоб зробити це, ви не обов'язково повинні використовувати складні стратегії і техніки продажів, але повинні слідувати декільком простим крокам, які ефективні.

Не можна сказати, що продаж будинку є супер проста річ, особливо для тих, хто не має досвіду з продажу нерухомості. Таким чином, важливо мати чітке уявлення про весь процес, що дозволить упорядкувати процес продажів.

  •     Якість фотографій.

Це не дивно, що фотографії це те, що привертає увагу покупців в першу чергу і представляє основу успішної кампанії з продажу.

Не ігноруйте роль якості зображення і використовуйте професійну апаратуру для цього завдання. Це дозволить підкреслити сильні сторони будинку і деталей.

Порядок фотографій також важливий. Таким чином, найуспішніше зображення повинне займати першу позицію.

  •     Описи - важливо!

Необхідно використовувати ідеальні слова, щоб привернути увагу клієнтів. У той же час, потрібно скласти об'єктивний опис, не спотворюючи правду. Це створить зв'язок між продавцем і покупцем, на основі прозорості.

  •     Присутність інтернету, є обов'язковим!

Зайве говорити, наскільки важливо постійна присутність Інтернету. Таким чином, доцільно, розмістити оголошення на всі сайти, що спеціалізуються на продажі нерухомості. Зверніть увагу на такий ресурс, як http://metragif.at.ua.

  •     Перші враження!

Якщо ви хочете, продати будинок, ви повинні упевнитися в тому, що він знаходиться в кращій формі. Кожен будинок має привабливі елементи, місце розташування, розподіл кімнат або тераса, хороши транспортна розв’язка.

Порада: порядок і чистота є візитною карткою вашого будинку!

  •     Стратегія!

Одна зі стратегій продажів нерухомості, це вибрати найбільш підходящий час для досягнення мети. Перш ніж планувати фотозйомку, намагайтесь обрати максимально сприятливі умови. Подумайте де необхідно усунути недоліки? Яка частина будинку вимагає більшої уваги?

Завжди є місце для вдосконалення, тому перш ніж зробити що-небудь, спробуйте зосередитися, і естетично і функціонально.

  •     Будьте готові вести переговори!

Будьте тим, хто має кращу пропозицію на ринку! Вивчіть використовувані високоякісні маркетингові інструменти, будьте готові йти на компроміс.

Якщо ж вам не до снаги займатися продажем, або ви невпевнені у своїх можливостях, ви завжди можете скористатися послугами професіоналів буро нерухомості «Метраж»

Житлова нерухомість | Переглядів: 405 | Дата: 24.11.2015

   Далеко не кожен споживач знає, як правильно потрібно купувати квартиру або будь-яку іншу нерухомість у Івано-Франківську. З одного боку ця процедура може здатися дуже простою. Здавалося б, треба тільки знайти відповідний варіант, укласти угоду, заплатити, і можна спокійно насолоджуватися новим придбанням. Але на ділі все йде абсолютно по-іншому. Це обумовлено тим, що кожна угода на відповідному ринку носить виключно індивідуальний характер. Немає схожих договорів. Тому багато порад фахівців або дані з інтернету можуть вам просто не підійти.

Щоб купити нерухомість в Івано-Франківську, потрібно тільки пройти кілька етапів:

  • Знайти підходящий варіант. Тут ніякі поради не можна брати до уваги. Треба покладатися тільки на особисті переваги і власні поняття зручності. Звичайно, не можна забувати і про бюджет, оскільки за його рамки вийти не вдасться.
  • Перевірити документи. Тут вам буде потрібно застосувати на практиці знання юриспруденції. Більш того, якщо будуть виявлені порушення в процесі, це незмінно приведуть до того, що угоду анулюють, а от гроші повернути буде дуже важко.
  •  Скласти і підписати договір. Тут теж труднощів виникати не повинно, оскільки процес відносно простий. Можна скористатися типовими договорами, які легко знайти на просторах всесвітньої павутини. Але, якщо це необхідно, можна і самостійно скласти договір, ретельно обмірковуючи всі пункти.
  • Передати гроші в обмін на ключі. Теж, на перший погляд, проста ситуація. Все відбувається так, як на ринку або в магазині. Ви продавцеві віддаєте гроші, він вам - товар. Однак не слід забувати про те, що ви маєте справу з великою і серйозною сумою, втратити яку буде дуже шкода.

   Знову-таки, незважаючи на уявну простоту, проблеми можуть виникнути на кожному етапі. Але для того, щоб цього не було, потрібно всього лише бути максимально уважними. В іншому випадку неприємності обов'язково з'являться.

   Якщо ви не впевнені в тому, що зможете самостійно знайти і переоформити квартиру, то рекомендується звернутися в бюро нерухомості «Метраж». Професіонали вирішать всі питання швидко і якісно, взявши при цьому мінімум оплати.

Житлова нерухомість | Переглядів: 409 | Дата: 24.11.2015

  Будь ви артистом, філологом, інженером, програмістом або просто сім'янином, але в один прекрасний день вам знадобиться власна житлова площа. Квартири в Івано-Франківську і в інших містах можна переглянути на інтернет-сайтах, стилізованих під дошку оголошень, або у спеціально відведеній рубриці в газеті.

Чи потрібна окрема квартира?

   Питанням про потреби покупки задається кожен. Особливо це питання хвилює тих людей, які живуть у батьків або родичів, але ще не визначилися чи хочуть переїжджати взагалі.

   Ви можете взяти іпотеку. Це забезпечить вам власну квартиру, навіть якщо на даний момент ви не володієте великою кількістю засобів. Такий варіант підходить молодим парам. Вартість житла залишається зафіксованою, що автоматично анулює будь-які проблеми зі зростанням цін.

   Оренда хороша в тому випадку, якщо вам часто доводиться змінювати місце проживання. Таким образом ви не стаєте прив'язаним до певного місця і оплачуєте рівно за ту кількість часу, яку користувалися квартирою. Ні більше, ні менше.

   Можна купити квартиру на вторинному ринку в Івано-Франківську. Якщо ви не зацікавлені в тому, щоб з нуля починати планування свого житла, то вторинка буде найоптимальнішим варіантом. Деякі спеціально наймають професіоналів в цій справі, які складають ідеальний план розстановки вашої майбутніх меблів. Це економить і час, і нерви. Також через часті пересування меблів можуть з'явитися пошкодження підлогового покриття, що призведе до додаткових витрат. До того ж, ціни на квартири набагато нижче за приватні будинки. У будь-якому випадку, квартира може стати прекрасним стартом для вашого нового життя.

Житлова нерухомість | Переглядів: 371 | Дата: 20.11.2015

   Всі чудово знають про те, що у нової квартири є як переваги так і недоліки в порівнянні з тією, що купується на вторинному ринку нерухомості. Не варто забувати і те, що у Івано-Франківську більшість новобудов пропонується з поліпшеним планування, просторі та комфортні кімнати, модернізовані комунікації високого рівня, а от інфраструктура, може не завжди відповідати вашим вимогам.

   Але не варто відразу відмовлятися від своєї початкової мети, навіть якщо виникнуть які-небудь складнощі, адже будь-яку проблему можна усунути. А зробити це можна лише в разі правильного підходу до планування покупки в цілому і до самого процесу придбання нерухомості. Адже новобудови Івано-Франківська, можуть володіти рядом недоліків. Для того щоб виявити їх, треба в першу чергу визначити всі свої вимоги, яким повинна відповідати квартира в майбутньому. Це може бути і її територіальне розміщення, і планування самої квартири, і поверх або інші фактори, що є для вас основними при виборі відповідного житла.

   Після ретельного аналізу складеного списку вимог слід задуматися всерйоз над своїми фінансовими можливостями і правильно розрахувати відповідний для вас варіант. Адже в деяких випадках дійсність може сильно відрізнятися від бажаного. Ґрунтуючись на ціновому діапазоні, доступному для вашого бюджету і на вимогах, пропонованих до майбутньої квартири, можна почати реальні пошуки відповідного житла. Самостійні пошуки можуть забрати у вас багато часу, хоча з іншого боку все це може обійтися вам дешевше. Але звернувшись до послуг професійного бюро з нерухомості, в послуги якого входить купівля, обмін, продаж, квартира і багато іншого, можна значно спростити собі завдання з пошуку житла. Особливо корисними можуть стати ці послуги в разі необхідності в терміновому викупі квартири або в її терміновому продажі. Адже такі ситуації можуть виникнути у кожного з нас, а впоратися з їх вирішенням поодинці буде не тільки складно, але ще й дуже ризиковано, тому що більшість шахраїв заробляють саме на таких проблемах. З обережністю слід ставитися і до компаній, в які ви звертаєтеся за наданням послуг з нерухомості, особливо якщо вам назначають зустрічі поза межами офісу через відсутність його взагалі. Тому потрібно завжди звертатися тільки до фахівців, бюро нерухомості з хорошою репутацією завжди запросить вас у власний офіс. У процесі здійснення операції, слід пам'ятати про такі важливі елементи як юридичні формальності і оформлення необхідних документів. У таких випадках юридичну чистоту угоди з легкістю допоможе вам перевірити професійний юрист з нерухомості, послугами якого можна скористатися в будь-який момент, звернувшись в хороше бюро нерухомості. Особливо це важливо у разі купівлі нерухомості, що знаходиться в стадії будівництва, адже хороший юридичний захист ваших прав зможуть забезпечити лише фахівці.

Житлова нерухомість | Переглядів: 413 | Дата: 18.11.2015

   На сьогоднішній день продаж квартир в новобудовах - це гарантія відсутності у придбаної нерухомості будь-яких боргів і обтяжень, неврахованих спадкоємців та інших нюансів, які можуть попсувати нерви новим власникам. Попит успішно наздоганяє пропозиції - більшість людей надає перевагу новій квартирі а ніж квартирам на вторинному ринку. Але звертатися за допомогою в бюро нерухомості клієнти не прагнуть: намагаючись зробити все самостійно, щоб не платити комісійні, хтось просто не довіряє таку відповідальну справу стороннім.

   Однак практика підтверджує, що саме в такій ситуації, коли чекає серйозна операція, краще покластися на професіоналів. Вся справа в безперечних плюсах покупки житла в новобудові. По-перше, це ціна на квартиру. Бажані квадратні метри стають доступні людині із середнім доходом. По-друге, у надійного забудовника можна сміливо купувати квартиру на будь-якому етапі будівництва. По-третє, звертаючись в бюро нерухомості, ви мінімізуєте свої ризики. Бюро нерухомості - активний учасник ринку нерухомості, отримує актуальну і достовірну інформацію про новобудови. Ставлячись з повагою до клієнтів і до своєї репутації, бюро нерухомості ніколи не буде працювати з сумнівними забудовниками. Купуючи квартиру в новому будинку, ви ефективно вкладаєте гроші, адже ціни на нерухомість постійно зростають. Вже через рік знайомі можуть не повірити, що ви купили квартиру за настільки смішну вартість.

   Багато хто задається питанням, а дійсно є необхідність звертатися до ріелтора для придбання квартири в новобудові. Адже можна на пряму вийти на забудовника, укласти договір з ним, і при цьому заощадити, не витрачаючи зайві гроші на послуги бюро нерухомості.

Розглянемо цей варіант:

   Звертаючись до ріелтора, ви зможете отримати інформацію по нерухомості відразу про всіх забудовників. Бюро нерухомості може запропонувати вам можливість вибору, і вибір цей буде значний. Звертаючись до одного забудовнику, ви обмежуєте себе, так як варіантів, які підійдуть саме вам, у нього не багато. Бюро нерухомості, надасть вам великий вибір квартир на різних стадіях будівництва та у різних забудовників. Ріелтору немає сенсу прикрашати дійсність, як це зробив би забудовник, пропонуючи власний товар.

   В бюро нерухомості вам розкажуть про всі мінуси і плюси споруджуваного об'єкта, дадуть достовірну інформацію про вартість квадратного метра, нададуть свої рекомендації з того чи іншого житлового комплексу, виходячи з ваших побажань. Одним словом, звертаючись до бюро нерухомості, ви отримуєте повну і правдиву інформацію, за всіма новобудовами міста Івано-Франківська;

   Робимо висновок, що звернення в бюро нерухомості - це правильне рішення, головне щоб компанія, в яку ви звернулися, мала хорошу репутацію, і повну базу по споруджуваних об'єктах. Звертаючись до ріелтора, Ви отримуєте додаткові плюси - економію часу, правдиву інформацію, мінімізуєте свої ризики, отримаєте можливість вибору в різних будівельних компаніях, а також повний юридичний супровід.

Житлова нерухомість | Переглядів: 398 | Дата: 17.11.2015

   У житті кожного з нас може трапитися така ситуація, коли з'являється термінова потреба у викупі або продажу квартири. Ця послуга надається на даний момент численними бюро нерухомості і стає з кожним днем все популярнішим серед різних категорій клієнтів. Хоча ці ситуації не дуже приємні і доставляють чимало клопоту, але вирішити їх можна без особливих складнощів. У яких же випадках можуть виникнути такі ситуації? У першу чергу це може торкнутися тих людей, яким терміново доводитися переїжджати в інший населений пункт або в іншу країну, а також тих, хто негайно потребує великої суми грошей, і все це доводиться робити в досить стислі терміни. Якою б не була основна причина виникнення такої ситуації, допомогти вам купити, продати, обміняти або оцінити квартиру за короткий період часу, зможуть професійні компанії, що надають відповідні послуги у сфері нерухомості.

   Можна звичайно обійтися без таких послуг і спробувати діяти самостійно, підшукуючи в газетах оголошення виду - «куплю квартиру в Івано-Франківську». Однак зайняти це може набагато більше часу, ніж є у вас в запасі.

   Щоб не втрачати свій дорогоцінний час, потрібно знати декілька деталей подібного роду операцій. У першу чергу варто задуматися про терміни здійснення термінових угод з викупу. Багато ріелторських компанії здійснюють такі послуги протягом 5-10 днів, через появи численних факторів, що впливають на тривалість виконання цих послуг. Такими факторами можуть бути особливості вашої квартири, а саме стан житлового комплексу, в якому вона знаходиться, наявність документів на квартиру, комунальні платежі та інші особливості. Лише в деяких випадках за наявності всіх потрібних документів можна домовитися з бюро нерухомості про здійснення угоди за 1-2 дні.

   Єдиний недолік здійснення такого роду угоди, це менша кількість грошей, яку ви могли б отримати в результаті звичайного продажу квартири. Але це цілком нормально у зв'язку з необхідністю здійснення термінової угоди, адже у важкі моменти потреба в грошах визначає всі подальші дії.

Житлова нерухомість | Переглядів: 670 | Дата: 17.11.2015

   Попит на квартири в Івано-Франківську продовжує зростати, незважаючи на економічну кризу і на інші фінансові складнощі покупців. Говорячи в цілому про ринок нерухомості, можна сказати, що в цій сфері зростання не припиняється, а лише продовжує набирати все більших обертів. Як би дивно це не звучало, але криза ніскільки не вплинула на статистику покупки нерухомості на Прикарпатті, а причина цьому - високий попит на житло.

   Клієнтів, які купують квартири в Івано-Франківську, можна розділити на дві основні категорії: жителі міста та приїжджі. Багато хто з них звертаються за допомогою в бюро нерухомості «Метраж», для того щоб заощадити свій час і не помилитися у своєму виборі. Зазвичай квартири купують для поліпшення своїх попередніх житлових умов, або для того щоб влаштувати життя своїм дітям чи онукам, але для цього не завжди вистачає коштів. Таким чином, одним з варіантів вирішення фінансової проблеми покупців середнього класу є обмін квартир в Івано-Франківську. Обмін користується досить високою популярністю, також як і покупка квартир. Що стосується другої категорії покупців, а саме приїжджих, то вони, як і самі жителі Івано-Франківська, купують квартири за різними цінами. Тобто істотної різниці між ціновою категорією квартир, що купуються Івано-Франківцями, і категорією цін серед приїжджих немає. І ті й інші купують нерухомість як елітну, так і вторинного класу.

   На сьогоднішній день усе ще популярний пошук нерухомості за допомогою газет і оголошень. У будь-якій газеті, що пропонує рекламні послуги, можна знайти оголошення наступного типу: «Куплю квартиру в Івано-Франківську». Цей спосіб вважається зручним і нескладним, але з іншого боку, він може принести набагато більше клопоту, ніж звернення в бюро нерухомості «Метраж». Адже як у великих, так і в невеликих містах, завжди присутні шахраї, які очікують свою чергову жертву, і попастися на їх вудку досить просто. Квартирні аферисти найчастіше діють саме через оголошення, тому такий спосіб пошуку житла не так простий, як здається багатьом. Послуги професійних агентів вважаються більш надійними і актуальними, та й до того ж багатообіцяючими, адже самому знайти квартиру набагато складніше і проблематичніше. Звернувшись в бюро нерухомості «Метраж», можна бути впевненим у тому, що зустріч відбудеться з гідним продавцем, і завершиться благополучно, за рахунок безпеки здійснюваних операцій.

Житлова нерухомість | Переглядів: 415 | Дата: 17.11.2015

   Кожен з бажаючих придбати квартиру в першу чергу замислюється про те, який вид житла він зможе собі дозволити на даний момент: нову квартиру або об'єкт нерухомості вторинного ринку. Про абсолютно новій квартирі мріють багато, але не всі володіють достатньою сумою грошей для здійснення такого роду угоди. Однак саме нові квартири мають величезну кількість різноманітних переваг. На вибір бажаючих придбати такий вид нерухомості представлені численні новобудови Івано-Франківська і квартири з комплексів, що знаходяться в стадії будівництва.

   Отже, якими ж основними перевагами, в порівнянні з вторинним ринком нерухомості, володіють квартири з Івано-Франківських новобудов? Одним з головних переваг залишається економія коштів на придбання житла, адже в споруджуваному будинку квадратний метр коштує дешевше, ніж в будинках, зданих в експлуатацію. Розглядаючи переваги, не варто забувати і про ризики та недоліки, пов'язані з проведення такого роду операцій. Адже бували випадки, коли компанія займається будівництвом об'єкта, припиняла його на невизначений строк або зовсім припиняла всі роботи, використовуючи зібрані з будівництва кошти на інші цілі. Бувають і такі ситуації, коли будівельні роботи ведуться неякісно і з неприємними наслідками для майбутніх господарів створених квартир. Якщо правильно підійти до питання покупки квартири в новобудові, то всього цього можна буде уникнути. У першу чергу потрібно звернутися до професіоналів з агентств нерухомості, для того щоб правильно оцінити квартиру, а також дізнатися у них якомога більше інформації про організацію, яка займатиметься будівництвом певного будинку.

   Якщо ви вирішили придбати квартиру в будинку, що знаходиться в стадії будівництва, то великим плюсом є можливість внесення різних змін у плануванні та облаштуванні майбутнього житла. Хоча в деяких випадках це зовсім не обов'язково, адже більшість таких квартир мають споконвічно поліпшене планування. Більше того, нерухомість елітної або економічної категорії, придбана в процесі будівництва, може принести непоганий дохід, адже після здачі в експлуатацію її ціна значно зросте. Таким чином, можна використовувати цей вид нерухомості в якості об'єкта для вкладення фінансових коштів і отримання подальшого прибутку. Тим більше, що в такому випадку, можна буде зібрати кошти на таку квартиру, про яку ви завжди мріяли.

   Однак не варто забувати про те, що в будь-якій справі, крім плюсів, є і свої мінуси. Те ж саме стосується і придбання нерухомості на етапі будівництва. До таких питань потрібно бути ретельно підготовленим, адже завжди можуть виникнути непорозуміння, як в юридичному, так і у фінансовому плані. Неприємні ситуації можуть виникнути через серйозні недоробки і недоліки у законодавстві, якими багато шахраї частенько користуються в корисливих цілях. Ризик присутній майже в будь-якій справі, але якщо правильно подбати про юридичну підтримку, то багатьох проблем можна буде з легкістю уникнути. Адже в разі успіху, така угода обов'язково виправдає всі ваші очікування. Однак якщо всі ці ризиковані ситуації вас стомлюють, то краще зупинитися на варіанті з придбанням готових квартир, які вже в експлуатації.

Житлова нерухомість | Переглядів: 385 | Дата: 16.11.2015

   Найбільш затребуваним ринком в наш час є ринок нерухомості. Безперервний оборот купівлі-продажу будинків, квартир, ділянок, постійно знаходиться в активному русі. Більше тисячі угод за день здійснюється суб'єктами з різною метою: пошук оптимального об'єкта для покупки, продажу нерухомості в Івано-Франківську для проживання або бізнесу.

   Хоч продаж нерухомості і здається складним завданням, насправді це всього лише ілюзія. Велика кількість пропозицій які пропонує бюро нерухомості Метраж дає можливість підібрати потрібний варіант будь-якому громадянину. Першим ділом розгляньте всі варіанти, і вибравши собі нерухомість по всім вимогам, ознайомтеся з документами. Якщо ви сумніваєтеся або якась деталь угоди виглядає вельми сумнівно, зверніться до фахівця з юридичних консультацій для роз’яснення. Оформлення документів і укладення угоди проходить в короткий час. Це швидкоплинний процес.

   Якщо ви самі є зацікавленим покупцем або продавцем нерухомості, скористайтеся сайтом www.metragif.at.ua, в якому зібрана величезна кількість пропонованих об'єктів. Ви зможете підібрати собі будинок, квартиру або офіс по місцевості, за типом і розцінки. Якщо ви подаєте оголошення, то обов'язково розташовуйте фото, вказуйте ціну та місце розташування, а також стан будівлі.

   Якщо ви вирішили скористатися послугами фахівців, то вам необхідно поцікавитися правилами і ціновою політикою наданої послуги при покупці квартири. Бажано, щоб бюро нерухомості, в яке ви звернетеся, мало за своїми плечима не один рік досвіду і бездоганну історію операцій.

   Аналізуючи ринок продажів фахівці, не спостерігають особливих змін. Варто відзначити, що з приходом кризи, починаючи з 2009 р через брак фінансів, люди стали менше купувати нерухомість. З цієї причини зросла кількість кредитних позик на житло, що істотно збільшує вартість для самого покупця. Тому, якщо рішення придбати собі будинок або квартиру, або інший об'єкт, ви сміливо можете зануритися в тисячі пропозицій і варіантів продажу нерухомості. Оголошення додаються кожий день, переконаєтеся в цьому самі.

Житлова нерухомість | Переглядів: 373 | Дата: 16.11.2015

   При покупці житла вибір визначається залежно від особистих переваг покупця. Для когось переважніше придбати нерухомість в будинку старої споруди, хтось налаштований виключно на покупку новобудови. Але всі бажані дрібниці повинні бути продумані перед покупкою, щоб після неї не довелося б пристосовуватися до явно незручних обставин.

   Багато хто віддає перевагу квартирам від забудовників Івано-Франківська - ціна їх може бути не вище, ніж на «вторинному», а ремонт потрібно, як правило, робити масштабний. Треба взяти до уваги й те, що в нових будинках немає проблем з комунікаціями, а сучасні ліфти і добре продумане планування роблять проживання в такому житлі комфортним і зручним.

   Але не варто забувати і про мінуси - в новобудовах часто не дуже розвинена інфраструктура, а якщо житло з розряду тих, що здається «під ремонт», перші кілька місяців або і років в квартирах сусідів буде постійний шум від оздоблювальних робіт. Та й до будівельного сміття на майданчику вам доведеться звикнути - він ще довгий час буде виноситися з усіх приміщень.

   Не старайтесь купувати квартиру з метою проживання в ній, ґрунтуючись виключно на дуже низькій ціні - причини знижки швидко зроблять ваше існування в ній нестерпним. Необхідність ходити в магазин по поганій дорозі за кілька кілометрів, переповнені маршрутки і дитячий садок, в який складно добиратися, змусять вас пошкодувати про такий вибір дуже скоро.

   При виборі найбільш вигідного придбання необхідно враховувати і власні пріоритети, і цілі, переслідувані при пошуках. Нерухомість можна придбати і в рази дешевше в одному зі споруджуваних будинків, але тут є істотний мінус - негайно в'їхати для проживання туди не вдасться. Якщо вам необхідно купити квартиру в Івано-Франківську терміново, щоб жити там, доведеться пошукати інший варіант. Якщо ж у вас є місце для проживання, але ви шукаєте, куди можна вдало вкласти деяку суму грошей, покупка нерухомості в споруджуваному будинку може стати непоганим варіантом.

   Збираючись купити однокімнатну квартиру в Івано-Франківську, ціни ви можете з'ясувати, зателефонувавши в бюро нерухомості «Метраж» тел. 77-96-95, а також вивчивши пропозиції на ринку житла, висунуті власниками квартир. При виборі постарайтеся врахувати і такі нюанси: яка необхідна вам інфраструктура, час, який вам доведеться затрачати для того, щоб добратися на роботу, можливості для відпочинку. Склавши докупи всі бажані деталі, ви зможете знайти найбільш зручне для вас житло.

Житлова нерухомість | Переглядів: 405 | Дата: 14.11.2015

   За поняттям «малогабаритна квартира» у більшості з тих, хто народився в СРСР, міцно закріпилися негативні асоціації. Однак і тоді, і зараз попит на компактні квартири і студії є, причому досить істотний. Наші експерти з'ясували, хто купує малогабаритне житло, чи можна з комфортом жити в таких квартирах і в яких новобудовах їх можна придбати.

   Студії і квартири площею до 30 кв. м - досить специфічний продукт, який підійде далеко не всім покупцям. Родині з хоча б однією дитиною настільки компактне житло буде занадто тісним. Зате воно може стати відмінним подарунком цього самій дитині на 18-річчя. Приблизно 45% всіх малогабаритних квартир купується батьками для своїх дітей. Причому нерідко покупка здійснюється в той момент, коли дитина ще вчиться в школі, щоб до вступу до ВНЗ новобудова була побудована, а в квартирі закінчений ремонт.

   Трохи менше третини - 30% - це молоді сім'ї без дітей, що здобувають своє перше житло. Далеко не у всіх є можливість купити відразу простору квартиру, а знімати або жити з батьками не хочеться. Тому молодята приходять до рішення пожити якийсь час, що називається, «в тісноті, та не в образі».

   Третя категорія покупців - це молоді люди у віці до 35 років, які вважають себе переконаними холостяками. Причому в квартирі вони бувають досить рідко, воліючи проводити вільний від роботи час в компанії друзів і на вечірках. Частка таких покупців становить близько 15%.

   Ну і нарешті остання група, що займає частку 10% - це інвестиційні покупці. Малогабаритна квартира коштує значно менше, ніж повноцінна «однушка», її ремонт і обробка обходиться дешевше. При цьому орендні ставки на студії і компактні квартири співставні з житлом більшої площі. Таким чином, віддача від інвестицій в маленькі квартири виходить вище.

   Але наскільки взагалі малогабаритні квартири і студії пристосовані для комфортного життя? Звертаючись до досвіду зарубіжних дизайнерів і архітекторів - компактне житло у великих містах Європи та США дуже поширене.

   Найголовніша порада, яку дають фахівці тим, хто вирішив вичавити максимум з квартири площею менше 30 кв. м - це раціональний підхід до планування. Продуманий повинен бути кожен квадратний сантиметр. Особливо це стосується вибору меблів. Готові шафи, столи і дивани можуть виявитися занадто громіздкими для невеликої квартири. З метою економії простору частина предметів домашньої обстановки можна замовити за індивідуальними розмірами.

   Особливу увагу потрібно приділити освітленню в маленькій квартирі. Вішати в центрі стелі одну єдину люстру недоцільно. Для візуального збільшення внутрішнього простіру світло краще зробити багаторівневим - підсвітити окремі місця і деталі інтер'єру.

   Також варто приділити увагу коліровій гаммі приміщення. Оптимальний варіант - це світлий колір стін, максимально наближений до білого. Світлий простір буде здаватися більшим. Для тих, хто вважає, що пофарбувати всі стіни в білий - це нудно, є маса прийомів, які дозволять розбавити інтер'єр.

   Трансформовані меблі - основа комфорту в малогабаритній квартирі. Зараз можна купити ліжко-диван, який по зручності не поступатиметься хорошому пружинному матрацу. В якості альтернативи розкладним диванам можна звернути увагу на ліжка які складаються у шафу. А якщо дозволяє висота стелі, то обладнати спальне місце на антресольному поверсі, а під ним зробити кабінет або їдальню.

   Для економії простору можна використовувати й інші меблеві «фішки»: кухонний стіл, складний врівень зі стіною, підвісне бюро, що розкладається в робоче місце, полиця-стелаж, що є одночасно перегородкою для зонування приміщення. Крім того, можна скористатися маленькою хитрістю - обладнати всі меблі коліщатками, щоб її можна було в будь-який момент пересунути і звільнити простір.

   Ця порада може здатися дивною для Українців - це відмова від телевізора. Традиційно «ящик» є чи не центром квартири. Однак у сучасному світі всі основні його функції цілком можна довірити компактному ноутбуку. Адже телевізор, навіть дуже плоский, з'їдає масу корисного простору. Займане ним місце на стіні можна замінити навісними шафами і полицями, збільшивши тим самим кількість місць для зберігання речей.

   Заощадити місце на кухні можна за рахунок побутової техніки. 18-річному студентові або переконаному холостяку навряд чи знадобиться духовка, досить буде варочної поверхні на 2 конфорки і мікрохвильової печі. Замість великого холодильника можна поставити маленький, а повноцінну посудомийну машину замінити на компактну.

   Але найважливіше, на чому акцентують увагу всі дизайнери, - це відсутність мотлоху в квартирі. Саме безліч дрібних речей, розкиданих тут і там, з'їдає найбільше місця. Щоб в малогабаритній квартирі жилося комфортно, потрібно побороти в собі пристрасть до накопичення і навчитися позбуватися від непотрібних речей. Наприклад, викидати ті предмети, якими не користувався протягом року.

   Напевно багато задалися питанням: наскільки виправдані всі ці зусилля зі створення комфортного житлового простору на 30 (а то і менше) «квадратах»? Безумовно, вони варті того. Адже покупка малогабаритної квартири або студії - це можливість заощадити.

   Компактні квартири і студії на сьогоднішній день є одним з найцікавіших пропозицій на первинному ринку нерухомості Івано-Франківська. При грамотному підході навіть невеликий житловий простір можна облаштувати максимально комфортно і функціонально, як для власного проживання, так і для отримання доходу від здачі в оренду. Додатковим бонусом для покупців стане розвинена інфраструктура проекту, яка включає школу, дитячий садок, магазини, відділення банків, кафе.

Житлова нерухомість | Переглядів: 391 | Дата: 14.11.2015

   Купівля нерухомості була та залишається важливим кроком у житті кожної особи, саме тому до цієї події необхідно ставитися відповідально. Слід зважити на те, що в Україні побільшало махінацій із нерухомістю. Щоб не стати жертвою шахраїв, перш ніж укладати договір купівлі-продажу, необхідно уважно дослідити всі документи, необхідні для цієї операції.
 
   Випадки шахрайства трапляються при купівлі житла як на вторинному, так і на первинному ринку нерухомості. Що стосується вторинного ринку, найбільший ризик подальшого розірвання договору купівлі-продажу та визнання його недійсним у суді пов"язаний із квартирами та будинками, які є спільною сумісною власністю подружжя, тими, в яких проживали неповнолітні діти, або тими, які нещодавно отримані у спадщину.
 
   Якщо квартира чи будинок є спільною сумісною власністю подружжя, то при її продажі має бути пред’явлена письмова, нотаріально засвідчена згода чоловіка або дружини продавця на вчинення правочину. Це, зокрема, передбачено ч. 3 ст. 65 Сімейного кодексу України, в якій зазначається, що для укладення одним із подружжя договорів, які потребують нотаріального посвідчення і (або) державної реєстрації, а також договорів стосовно цінного майна згода другого з подружжя має бути подана письмово. Згода на укладення договору, який потребує нотаріального посвідчення і (або) державної реєстрації, має бути нотаріально засвідчена. Також у ч. 2 ст. 65 СКУ передбачено, що дружина, чоловік має право на звернення до суду з позовом про визнання договору недійсним як такого, що укладений другим із подружжя без її, його згоди, якщо цей договір виходить за межі дрібного побутового. Таким чином, оскільки договір купівлі-продажу нерухомого майна згідно зі ст. 657 Цивільного кодексу України укладається в письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню та державній реєстрації, необхідна письмова, нотаріально засвідчена згода чоловіка чи дружини продавця.
 
   Якщо продається нерухомість, у якій прописані неповнолітні діти (віком до 18 років), необхідний дозвіл органу опіки та піклування. Відповідно до ч. 1 ст. 177 СКУ батьки зобов"язані дбати про збереження та використання майна дитини в її інтересах. Батьки малолітньої дитини не мають права без дозволу органу опіки та піклування вчиняти такі правочини щодо її майнових прав, а саме укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договори щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири. Відповідно до ч. 3 ст. 12 Закону "Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей" для здійснення будь-яких правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, потрібна попередня згода органів опіки та піклування. Згідно з ч. 4 ст. 177 СКУ дозвіл органу опіки та піклування на вчинення правочинів щодо нерухомого майна дитини надається в разі гарантування збереження її права на житло. Згідно з ч. 6 ст. 203 ЦКУ правочини, що вчиняються батьками (усиновлювачами), не можуть суперечити правам та інтересам їхніх малолітніх, неповнолітніх та непрацездатних дітей. Відповідно до ч. 3 ст. 17 Закону "Про охорону дитинства" батьки або особи, які їх замінюють, не мають права без дозволу органів опіки і піклування укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню або спеціальній реєстрації, відмовлятися від належних дитині майнових прав, здійснювати розподіл, обмін, відчуження житла, зобов"язуватися від імені дитини порукою, видавати письмові зобов"язання.
 
   Отже, як вбачається з наведеного, вітчизняне законодавство перш за все захищає інтереси неповнолітніх дітей, а отже, щоб не потрапити в халепу та довгу судову тяганину, при укладенні договору купівлі-продажу нерухомості треба вимагати від продавця довідку форми № 3, у якій мають бути зазначені всі члени сім"ї продавця, а також дозвіл органу опіки та піклування на продаж нерухомості.
 
   Часто квартири продають спадкоємці померлого, не маючи відповідних повноважень. Необхідно пам"ятати, що заповіт чи близька спорідненість не є доказом того, що продавець - власник квартири померлого громадянина. Таким власником він стає тільки через шість місяців після відкриття спадщини (після смерті спадкоємця), отримавши в нотаріальній конторі свідоцтво про прийняття спадщини. Трапляється і так, що у продавця є свідоцтво про прийняття спадщини, однак родичі спадкодавця не згодні з цим і звертаються до суду з відповідним позовом. У таких випадках перед укладенням договору купівлі-продажу необхідно дізнатися, чи є у продавця родичі, які можуть претендувати на дане майно. Якщо виявиться, що такі родичі є, необхідно поцікавитись, чи була з їхнього боку відмова від прийняття спадщини та чи не була ця відмова відкликана.
 
Відповідно до ст. 1273 ЦКУ спадкоємець за заповітом або за законом може відмовитися від прийняття спадщини протягом строку, встановленого ст. 1270 цього Кодексу. Заява про відмову від прийняття спадщини подається нотаріусу за місцем відкриття спадщини. Фізична особа, цивільна дієздатність якої обмежена, може відмовитися від прийняття спадщини за згодою піклувальника і органу опіки та піклування. Неповнолітня особа віком 14-18 років може відмовитися від прийняття спадщини за згодою батьків (усиновлювачів), піклувальника і органу опіки та піклування. Батьки (усиновлювачі), опікун можуть відмовитися від прийняття спадщини, належної малолітній, недієздатній особі, лише з дозволу органу опіки та піклування. Відмова від прийняття спадщини є безумовною і беззастережною. Відмова від прийняття спадщини може бути відкликана протягом строку, встановленого для її прийняття.
 
   Також спадкоємці, які прийняли спадщину, можуть укласти між собою договір поділу спадкового майна. Такий договір посвідчується нотаріально. Згідно з ч. 3 ст. 1267 ЦКУ якщо спадщина складається з нерухомості або транспортних засобів, то розподіл здійснюється за спеціальною процедурою. Спадкоємці за законом відповідно до положень письмової та нотаріально посвідченої угоди, яку вони уклали між собою, визначають розміри власних часток у спадковому майні. Спадкоємці за письмовою угодою між собою, посвідченою нотаріусом, якщо це стосується нерухомого майна або транспортних засобів, можуть змінити розмір частки у спадщині когось із них.
Отже, для підписання договору купівлі-продажу потрібні такі документи:
1. Документ, що підтверджує право власності на нерухомість. Такими документами можуть бути: нотаріально посвідчений договір купівлі-продажу, довічного утримання (догляду), ренти, дарування, міни, спадковий договір; свідоцтво про придбання арештованого нерухомого майна з публічних торгів; свідоцтво про придбання заставленого майна на аукціоні (публічних торгах); свідоцтво про право на спадщину; свідоцтво про право власності на частку в спільному майні подружжя; договір про виділення частки в натурі (поділ); іпотечний договір, рішення суду; договір купівлі-продажу, зареєстрований на біржі, за наявності відмітки на ньому про реєстрацію відповідних прав тощо.
2. Крім зазначених документів також потрібні: письмова, нотаріально засвідчена згода на вчинення договору купівлі-продажу від дружини чи чоловіка продавця, якщо нерухомість є спільною сумісною власністю подружжя; дозвіл органу опіки та піклування, якщо в квартирі чи будинку, які продаються, прописані та проживають неповнолітні діти; письмова заява про відмову від прийняття спадщини від родичів продавця або ж договір про поділ спадкового майна, якщо квартира чи будинок були нещодавно отримані у спадщину; довідка форми № 3 про всіх членів сім"ї продавця прописаних у квартирі чи будинку, які продаються.
3. Крім правовстановлюючих документів нотаріуси вимагають також витяг про реєстрацію прав власності на нерухоме майно з Бюро технічної інвентаризації на спеціальному бланку. Коли БТІ не підключене до електронного Реєстру прав власності на нерухоме майно, воно видає довідку-характеристику. Якщо витяг з Реєстру прав власності на нерухоме майно свідчить про те, що власник здійснив або здійснює його перебудову чи прибудову, у тому числі перепланування житлового будинку, переобладнання нежитлового приміщення в житлове і навпаки без установленого дозволу, або без належно затвердженого проекту чи з істотними відхиленнями від проекту, або з грубим порушенням основних будівельних норм і правил, нотаріус вимагає рішення органу місцевого самоврядування про дозвіл здійснити перебудову, прибудову, перепланування чи звести господарські, побутові будівлі та споруди. За відсутності такого рішення нотаріус відмовляє в посвідченні договору відчуження житлового будинку, власник якого здійснив таку перебудову, прибудову, переобладнання чи звів господарські побутові будівлі та споруди.

джерело
Житлова нерухомість | Переглядів: 1483 | Дата: 30.01.2012

Капітальний ремонт в квартирі взимку, може обійтися на 20% дешевше. А якість буде зовсім не гіршою, якщо дотримуватися деяких правил.

Твердження про те, що ремонт потрібно робити влітку, насправді, - не зовсім вірний стереотип. Затіявши ремонт в холодну пору року, ви зможете навіть отримати додаткові переваги. Головне - слідувати деяким правилам, як правильно виконувати роботи при низькій температурі.

Секрети ремонту взимку

1. Розраховуйте на те, що виконання внутрішніх ремонтних робіт потребують трохи більше часу, ніж зазвичай.

Взимку буде довше застигати стяжка, схоплюватися штукатурка і сохнути шпалери. Також необхідно знати, що вікна і двері перед установкою, якщо вони були доставлені з вулиці, повинні прогрітися до кімнатної температури. Більшість матеріалів при охолодженні і нагріванні змінюють свої властивості і розміри.

2. Уважно читайте рекомендації на упаковках будматеріалів.

Купуючи будівельні матеріали для ремонту взимку потрібно звернути увагу на можливість їх застосування при низькій температурі. Інформація про це, як правило, міститься на упаковці.

Пам'ятайте, що такі суміші, як штукатурка, різні лакофарбові покриття і т.д. випускають в декількох модифікаціях, включаючи і спеціальні, для робіт у зимовий період.

3. Будівельні роботи можна проводити при температурі не нижче +5 градусів.

Якщо ж ви робите ремонт в новобудові, то не забувайте підтримувати потрібну температуру - не нижче +5 градусів. Потрібно робити провітрювання приміщення, щоб йшла волога, в зимовий час ми рекомендуємо більш уважно поставитися до даного процесу, і не допускати різкого перепаду температур.

4. Для капремонту в новобудовах взимку необхідно використовувати нагрівальні прилади, наприклад, теплові гармати.

При цьому варто враховувати, що ваші витрати на електроенергію істотно зростуть. Також необхідно стежити за температурою при провітрюванні кімнат.

5. Під час капітального ремонту в старих будинках потрібно відключати опалення і, можливо, світло.

У старих будинках в таких випадках доводиться відключати від тепла всіх жителів, і багато ЖЕКів не хочуть цього робити. Якщо ж вам все-таки вдасться домовитися з комунальниками, то всі роботи потрібно буде виконати за півдня - це максимальний термін можливого відключення опалення в житловому будинку.

При температурі ж нижче 10 градусів залишати житло без тепла навіть на короткий час заборонено. Втім, у власників квартир в новобудовах таких проблем зазвичай не виникає - в нових будинках розводка опалення йде в основному по підлозі - в стяжці - тому можна відключити тільки свою квартиру.

Плюси ремонту взимку

Взимку, вибираючи матеріали, вам не доведеться вистоювати в будівельних супермаркетах величезні черги. Не в сезон в магазині для вас завжди знайдеться вільний консультант, який надасть вам саму детальну інформацію, намагаючись догодити рідкісному покупцеві. Ціни будуть нижчими, ніж влітку, і, швидше за все, вам зроблять ще додаткову знижку, і безкоштовно доставлять додому придбаний товар.

Що стосується вибору бригади ремонтників, то майстри взимку вам обійдуться дешевше, ніж влітку. У розпал сезону знайти вільну бригаду хороших працівників дуже складно. Навіть якщо вам пощастить умовити майстрів взяти в роботу вашу квартиру, то вони часом під різними пристойними приводами будуть "пропадати", виконуючи так звані "шабашки". Взимку ж напевно ви будете ставити свої умови будівельникам, а не навпаки.

Якщо всі особливості зимового ремонту були враховані, то його якість буде настільки ж високим, як і влітку. Навантаження на ремонтні фірми і бригади взимку мала, і ціни не завищуються. Те ж саме можна сказати і про будівельні матеріали. У загальній складності, якщо робити все правильно, на зимовому ремонті можна заощадити до 20% вартості всіх робіт.
Житлова нерухомість | Переглядів: 1106 | Дата: 20.01.2012

Намагаючись продати житло, потрібно визначити "правильну" ціну. Адекватна ціна - основна умова ліквідності квартири. Квартира, нехай дуже хороша але за явно завищеною ціною продаватися не буде, продавець просто даремно втратить час. На ціну впливає маса чинників, а іноді вони майже не впливають на ціну, але є хорошим каталізатором продажів. Так що ж впливає на ціну?
1. Місцерозташування, близькість до зупинок, парків, скверів.

2. Планування квартири - велика кухня, темна кімната , наявність балконів і лоджій, роздільний санвузол (у однокімнатній квартирі), високі стелі (не нижче 2.8 м) матеріал будинку (цегляні і монолітно-цегляні будинки дорожчі за панельні).

3. Поверх - перший знижує ціну квартири на 10% (якщо тільки немає можливості перевести в нежитлове приміщення, але це окреме питання), останній - на 2-5% (якщо немає техповерху), хоча деякі покупці люблять останній поверх (ніхто не тупає над головою).

4. Стан квартири. Ремонт лише трохи відбивається на вартості квартири, але досить часто грає вирішальну роль при виборі. Тому головне - привести квартиру в порядок.
Відмийте сантехніку до сяйва, повісьте красиві фіранки на чисті вікна. Можна поклеїти нові шпалери, побілити стелю, лаком покрити паркет або постелити свіжий ламінат.
5. Стан під'їзду. Як театр розпочинається з вішалки, так квартира розпочинається з під'їзду. Майже кожен власник житла, що продається, може вимити свій поверх і хол в під'їзді на першому поверсі, пофарбувати двері, що ведуть в під'їзд, замінити непрацюючі лампочки і розставити квіти.

6. Вид з вікна: на шумну вулицю, труби теплоцентралі, промзону - це безумовно мінус 5-10%.

7. Інфраструктура, близькість хороших шкіл і дошкільних установ, адже більшість покупців нерухомості - сімейні люди з дітьми. Правда на ціні житла це практично не відбивається.

Отже, знаючи основні параметри ліквідності, досвідчений продавець може навіть нею "управляти". Визначитися з адекватною ціною, навести лад в квартирі, вимити під'їзд, посадити квіти - це усе в його силах.
Житлова нерухомість | Переглядів: 1051 | Дата: 03.09.2011

Вибір квартири повинен визначати раціональні чинники в першу чергу, і емоційні - лише в другу. На що в першу чергу потрібно звертати увагу при виборі нерухомості :

Місце забудови - його не змінити

Якщо планування в квартирі ви в силах змінити, то місце розташування будинку ніколи. Уважно оглянете місцевість, на якій стоїть ваш потенційний будинок.
Можливі випадки, коли будинки зводять на "плаваючій" землі, тобто на місці течії підземних вод, поряд з ярами, на схилах з нестійкими породами землі (зсувами). Зміцнення фундаменту в даному випадку нічим не допоможе.

Є випадки забудови кварталів на місці промислових заводів, де досі зберігаються відходи, що містять важкі метали і інші некорисні людському організму речовини, що викликають онкозахворювання. Інші моменти, коли будинок побудований в низовині – слід звернути увагу на підвищену вологість. Тому, вибираючи квартиру, як би вона вам не подобалася, ознайомтеся з усіма підводними каменями будинку, де вона розташована.

З чого побудований будинок

Сучасні будинки часто зводять виключно з монолітних залізо-бетонних конструкцій. Це дозволяє істотно скоротити терміни будівництва і відповідно витратну частину. Але фахівці відмічають, що залізо влітку нагрівається, а взимку охолоджується, значить, ми отримуємо типовий будинок часів 80-х, коли йшла масова забудова з метою надання безкоштовного житла усім громадянам. Кращий матеріал для життя людини - це цегла, яка має високу міцність, є чудовим провідником.

Дізнайтеся більше інформації про забудівника, його репутацію, після цього ви зможете сформувати єдину думку і вже від неї відштовхуватися у своїх оцінках ситуації. Також у вас буде можливість дізнатися про місце будівлі, якості і, головне, дізнатися щодо готовності документів. Надання документів про право власності на житло в течії року після закінчення спорудження будинку - це норма. Якщо ж забудовник затягує до двох і далі років, це вже привід для серйозного занепокоєння. Нерідкі випадки, коли компанія звела десяток будинків, в них живуть люди, але прав власності на свої квартири вони не мають. Тобто фактично і юридично не мають права там жити, продати або розміняти. Для розуміння ризику - будь-якої хвилини усі мешканці дружно можуть виявитися на вулиці.

Коли ви будете абсолютно задоволені усіма вищезгаданими пунктами і упевнені у своїм правильному рішенні, тільки тоді включайте емоційну частину свідомості і насолоджуйтеся вибором поверху, метражу, виду з вікна планування квартири і висоти будинку.
Житлова нерухомість | Переглядів: 722 | Дата: 05.06.2011